Turino "%c00038" ekipos laukia labai didelės permainos - atistatydino visi trys garsieji klubo valdybos nariai, kurie Italijoje buvo žinomi kaip "Juventus" triada - iš savo postų dėl ryšių su teisėjais skandalo pasitraukė klubo vadybininkas Luciano Moggi, prezidentas Roberto Bettega bei administratorius Antonio Giraudo.

Šie trys žmonės buvo "Senaja senjora" pravardžiuojamo Turino klubo pergalės kalviai pastarajį dešimtmetį - jiems valdant klubą "Juventus" susišlavė 6 "Serie A" titulus, vieną kartą laimėjo Čempionų lygą bei tris kartus nesėkmingai dalyvavo Čempionų lygos finale.

Pastaruoju metu spaudoje sklandė gandai, kad visi trys valdybos nariai atsistatydins dėl spaudoje pasirodžiusių kaltinimų bei policijos tyrimo dėl nelegalių Luciano Moggi ryšių su teisėjų paskyrėju Pierlugi Pairetto. Buvo paviešinti telefoniniai pokalbiai tarp šių asmenų, kuriuose yra įrodymų dėl bandymų paveikti teisėjus.

Visa tai bent jau iš dalies patvirtino Italijos futbole jau ilgus metus sklandžiusias kalbas apie "Juventus" įtaką teisėjams, nes "Serie A" pirmenybėse jau kelis metus nemažai ekipų sirgalių, žaidėjų ir net vadovų išreiškė nepasitenkimą dėl palankių arbitrų sprendimų Turino klubo naudai.

Klubas dabar turėtų būti visiškai pertvarkytas ir galima spėti apie pakeitimus ir vyriausiojo trenerio poste - komandą ko gero paliks Fabio Capello, kuris neseniai spaudoje buvo siejamas su "%c00037" klubu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos