"Barcelona" domisi "Real Sociedad" žvaigžde

Ispani jos čempionate trečioje vietoje žengianti "%c00006" domisi 14-oje vietoje esančio San Sebastijano "Real Sociedad" gynėju Aitoru Lopezu Rekarte. Ispanijos sporto dienraštis "Marca" praneša, jog "Barcelona" su žaidėju tariasi dėl galimo jo perėjimo į Katalonų klubą jau šią vasarą.

28-erių metų Rekarte visą savo karjerą atstovavo tik "%c00091" klubui: pradžioje - jaunimo komandai, o 1997 metais debiutavo pagrindinėje komandoje rungtynėse būtent prieš "Barcelona" ekipą.

Aitoras Lopezas Rekarte (%p00918), anksčiau žaidęs Ispanijos jaunimo rinktinėje (iki 21-erių metų), yra laikomas vienu patikimiausių savo pozicijos žaidėju Ispanijoje. Šiame sezone Baskų klubui jis padėjo visose 32 dvikovose.

Šios kalbos dar įtikinamesnės yra dėl to, jog dabartinis "Barcelonos" dešinysis gynėjas olandas Michaelis Reizigeris (%p00212) pareiškė, jog šią vasarą, pasibaigus jo kontraktui, jis norėtų pereitį į vieną iš Anglijos klubų.

30-metis olandas jau praėjusią vasarą ketino pereiti į Anglijos "%c00054" ekipą, tačiau tuomet sandoris neįvyko, nes anglai nepasiūlė olandui pakankamai pinigų.

Pats Reizigeris, anksčiau žaidęs Olandijos, Italijos bei Ispanijos klubuose, teigia, jog žaisti Anglijoje, jam būtų naujas išbandymas, tačiau iškart pridūrė, jog galutinio sprendimo jis dar nepadarė.

Verta paminėti, jog "Barcelona" ir "Real Sociedad" šį sekmadienį tarpusavyje žais 29-o turo rungtynes, kurios vyks Barselonos "Nou Camp" stadione.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos