''Barcos'' pergalę prieš ''Sevilla'' apkartino L. Messi trauma, ''Atletico'' neįveikė ''Villarreal''

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos likusios trys 9-ojo turo dvikovos.

Be pergalės išvykoje liko Madrido "Atletico" komanda. Diego Simeone auklėtiniai nesugebėjo įveikti "Villarreal" komandos, kuri atsitiesė po greitai antrajame kėlinyje praleisto įvarčio.

51-ąją minutę "rojiblancos" į priekį išvedė Filipe Luisas, tačiau ilgai šiuo pranašumu jie nepasidžiaugė - po 14 minučių rezultatą išlygino ir tašką šioje dvikovoje savo komandai padovanojo Mario Gasparas.

"Atletico" su 16 taškų rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje, "Villarreal" - viso labo 14-oje.

Vėl lygiosiomis namuose turėjo tenkintis "Valencia", kuri tik susitikimo pabaigoje pasiekė lygiąsias prieš "Leganes" - 1:1.

Paskutinėse vakaro rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi „Barcelona” pristabdė pergalingą „Sevilla” žygį - katalonai triumfavo rezultatu 4:2.

Nugalėtojams įvarčius mušė Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Ivanas Rakitičius ir Philppe Coutinho. Paguodos įvarčius andalūzų gretose pasiekė Pablo Sarabia ir Luisas Murielis.

„Barcos” pergalę ir susigrąžintą lyderio poziciją apkartino L. Messi trauma. Argentinietis gana kraupiai išsinarino alkūnę ir buvo priverstas palikti aikštę 26-ąją minutę.

"Villarreal" 1 - 1 "Atletico"
51' [0 - 1] F. Luis
65' [1 - 1] M. Gaspar

"Valencia" 1 - 1 "Leganes"
63' [0 - 1] G. Gumbau (11 m. baudinys)
85' [1 - 1] J. Gaya

''Barcelona'' 4 - 2 ''Sevilla''
2' [1 - 0] P. Coutinho
12' [2 - 0] L. Messi
63' [3 - 0] L. Suarez (11 m. baudinys)
79' [3 - 1] P. Sarabia
88' [4 - 1] I. Rakitič
90+1' [4 - 2] L. Muriel