"Basel" -  Šveicarijos čempionai © Eurofootball.lt
"%c00144" klubas laimėjęs sekmadienio rungtynes prieš "Thun" 2-0 užsitikrino dešimtąjį Šveicarijos lygos čempionų titulą.

Scoto Chipperfieldo ir Philipo Degeno įvarčiai pirmojo kėlinio pradžioje lėmė pergalę, kuri galutinai užbaigė intrigą kovoje dėl čempionų titulo, likus dar ketveriems turams iki čempionato pabaigos. Artimiausius persekiotojus "Basel" lenkia 13 taškų.

10-ąją minutę S.Chipperfieldas po P.Degeno perdavimo iš krašto išvedė "Basel" į priekį, o jau po trijų minučių pats P.Degenas įtvirtino persvarą.

"Basel" susigrąžino čempionų vardą po dviejų metų pertraukos. Šiame sezone Šveicarijos klubas laimėjo 24-ias rungtynes iš 32-ų žaistų. Iškovoję nugalėtojų titulą, "Basel" taip pat iškovojo ir teisę kitamet žaisti Čempionų lygoje.