"Bayern" prarado tris futbolininkus, tačiau su "Bayer" susitvarkė

Miuncheno „Bayern“ ekipa ir toliau žygiuoja pergalingai „Bundesliga“ pirmenybėse, tačiau ir toliau kenčia nuo traumų.

„Bayern“ per vienerias rungtynes prarado tris žaidėjus, tačiau nepaisant to 3:1 įveikė Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Bayer“ rungtynes pradėjo itin gerai, kai 5-ąją minutę Wendellis realizavo 11m baudinį. Tiesa, pirmąjį bandymą Manuelis Neueris atrėmė, tačiau smūgis buvo atliktas prieš nuaidint švilpukui, tad Wendellis gavo antrąjį šansą.

Vis dėlto jau 10-ąją minutę Corentinas Tolisso rezultatą sugebėjo išlyginti, o jau 19-ąją minutę puikiai varžovų klaidą išnaudojo Arjenas Robbenas, kuris nuostabiu smūgiu išvedė bavarus į priekį.

Vis dėlto dar nesibaigus pirmajam kėliniui pirmojo įvarčio autorius C. Tolisso buvo priverstas palikti aikštę dėl sužeisto kelio, o jį aikštėje pakeitė Jamesas Rodriguezas. Negana to, 59-ąją minutę aikštę dėl traumos paliko ir Serge‘as Gnabry.

Galiausiai 80-ąją minutę itin nešvariai sužaidė Karimas Bellarabi, kuris po nesportinio elgesio išvydo raudoną kortelę prieš save. Vis dėlto smūgio sulaukęs Rafinha taip pat paliko aikštę dėl traumos.

Na, o už komandos draugų traumas smūgį varžovams sudavė J. Rodriguezas, kuris 89-ąją minutę įmušė pirmąjį savo sezono įvartį ir visiškai sužlugdė „Bayer“ šansus pakovoti dėl taško.

Tuo metu „RB Leipzig“, „Mainz“ ir „Dusseldorf“ iškovojo pergales, o „Wolfsburg“ ir „Hertha“ išsiskyrė taikiai.

„Bayern“ 3:1 „Bayer“
5‘ [0-1] Wendell (11m baudinys)
10‘ [1-1] C. Tolisso
19‘ [2-1] A. Robben
89‘ [3-1] J. Rodriguez