ČL: fantastiškas O. Giroud įvartis padovanojo pergalę „Chelsea“ ekipai, „Bayern“ sutriuškino „Lazio“ © „Reuters“ nuotr.

Antradienį sužaistos dar dvejos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės.

Londono „Chelsea“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė Madrido „Atletico“ futbolininkus ir priartėjo prie turnyro ketvirtfinalio. Tiesa, Madrido ekipa namų rungtynes dėl COVID-19 ribojimų turėjo žaisti Bukarešte.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „Atletico“, tačiau vėliau rungtynių kontrolę perėmė svečiai.

Vienintelis mačo įvartis krito 68-ąją minutę, kai fantastišku smūgiu per save pasižymėjo Olivier Giroud.

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje net 4:1 sutriuškino Romos „Lazio“ ekipą.

Svečius į priekį jau 9-ąją minutę išvedė Robertas Lewandowskis, o 24-ąją „Bayern“ pranašumą padvigubino 17-metis Jamalas Musiala.

42-ąją minutę įvartį pridėjo ir Leroy'us Sane, o 47-ąją kamuolį į savo vartų tinklą pasiuntė „Lazio“ gynėjas Francesco Acerbi.

Šeimininkams paguodos įvartį 49-ąją minutę pelnė Joaquinas Correa.