Čempionų lyga: PSG parodė jėgą prieš "Crvena Zvezda"

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos kovos prasidėjo dviem anksčiau įvykusiomis rungtynėmis.

Paryžiuje į aikštę išbėgo PSG bei Belgrado "Crvena Zvezda" vienuolikės - serbai svajojo pateikti staigmeną prieš vienus iš turnyro favoritų.

Vis dėlto Paryžiaus klubas įrodė, jog šiuo metu yra itin geros sportinės formos - 20-ąją ir 22-ąją minutėmis Neymaras praktiškai nulėmė rungtynių baigtį.

Kėlinio pabaigoje prasidėjo svečių iš Belgrado triuškinimas (37' E.Cavani ir 42' A.Di Maria).

70-ąją min. K.Mbappe dar kartą nuginklavo M.Borjaną, o 81-ąją min. savo trečiąjį įvartį pelnė Neymaras.

"Crvena Zvezda" sugebėjo įmušti garbės įvartį, kai tiksliai smūgiavo M.Marinas (74').

Kitame susitikime Maskvoje ietis surėmė "Lokomotiv" ir Gelzenkircheno "Schalke" komandos (D grupė).

Ekipos žaidė nerezultatyviai ir tik 88-ąją min. pelnytas W.McKennie įvartis nulėmė vokiečių pergalę 1:0.

Startinės sudėtys:

PSG: Areola; Meunier, Silva, Kimpembe, Bernat; Verratti, Rabiot; Di Maria, Mbappe, Neymar; Cavani

"Crvena Zvezda": Borjan; Stojkovic, Savic, Degenek, Rodic; Marin, Jovicic, Krsticic, Simic; Causic; Ben Nabouhane