Čempionų lygos dienos rungtynės: "Roma" - "Bayern" (apžvalga)

Po trijų savaičių pertraukos sugrįžta ir futbolo gerbėjus džiugins Čempionų lygos turnyro kovos. Šią savaitę daugumos fanų dėmesys bus sutelktas Romos ir Liverpulio stadionus, kur grumsis pasaulinio garso klubai.

“Roma” – Miuncheno “Bayern”

“Serie A” grandų puolėjas Mattia Destro tikisi, kad jo komanda įrodys savo galią prieš vokiečių superklubą.

Pagrindo mąstyti apie gerą rezultatą tikrai yra: 5-1 namuose sutriuškinta Maskvos CSKA ir lygiosios 1-1 išvykoje prieš Anglijos čempionus iš Mančesterio.

“Laukia puikus mačas. Kausimės savų fanų akivaizdoje, todėl nekantriai jo laukiame. Rungtyniaujame kiekvieno savaitgalio metu ir bandome varžovams primesti savo stilių bei grumtis dėl pergalės”, - kalbėjo italas.

Tiesa, “Bayern” sportinė forma nekelia abejonių. Vokietijos čempionai bandys pratęsti penkerių iš eilės laimėtų rungtynių visuose turnyruose seriją.

“Bayern” vartininkas Manuelis Neueris demonstruoja užtikrintą žaidimą – Miuncheno klubo gynyba neleidžia varžovams pasižymėti jau nuo rugpjūčio mėnesio.

Praėjusio savaitgalio metu Bundeslygos ekipos vairininkas Josepas Guardiola pasinaudojo proga suteikti progos pailsėti savo klubo lyderiams – Franckas Ribery žaidė 29 minutes prieš “Werder”, o Robertas Lewandowskis triuškinančią pergalę 6-0 stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Svečių ekipai trūks Bastiano Schweinsteigerio, kuris po kelio traumos dar tik pluša treniruočių metu. Panašios kelio problemos kamuoja ir Thiago Alcantara.

Prieš rungtynes "Bayern" treneris išgyrė varžovų komandos sielą Francesco Totti, su kuriuo pats trumpai žaidė Italijos sostinėje 2002 metais.

“Gera sugrįžti. “Roma” komandai atstovavau vos šešis mėnesius, tačiau tai buvo šaunus, nors ir trumpas laikotarpis. Totti siausdavo aikštėje, kai man tekdavo šildyti atsarginių žaidėjų suolelį.

Toks jis išliko iki šiol. Tai fenomenalu, kai kas nors su tokia aistra žaidžia būdamas 38 metų amžiaus. Paprastai žaidėjai jau būna užsidrbę pakankamai pinigų ir pasitraukia. Tačiau ne Francesco, kuris iš tikrųjų myli šį žaidimą”.

Įdomūs faktai. Bundeslygos atstovai ir “Roma” 2010 m. pasidalijo po pergalę – vokiečiai namuose triumfavo 2-0, o išvykoje pralaimėjo 2-3.

“Roma” permainingai sekasi žaisti prieš Vokietijos komandas – per paskutines 16 rungtynių iškovotos 7 pergalės ir vos vienas mačas sužaistas lygiosiomis.

Tuo tarpu “Bayern” komanda laimėjo paskutines trejas Čempionų lygų rungtynes prieš Italijos klubus.

Prognozuojamos startinės sudėtys:

Roma: Skorupski; Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole; Pjanic, Nainggolan; Gervinho, Totti, Florenzi; Destro.

Bayern Munich: Neuer; Alaba, Boateng, Dante, Bernat; Lahm, Alonso; Ribery, Robben, Muller; Lewandowski.

Spėjimas. "Roma" pralauš "Bayern" gynybą, tačiau pergalę 2-1 švęs Bundeslygos čempionai.

TV. Susitikimą 21.35 val. tiesiogiai transliuos TV6 televizija.