Čempionų lygos starte - Mančesterio klubų pralaimėjimai bei lengvos Madrido ekipų pergalės (VIDEO, FOTO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje startavo 2015-16 metų sezonas, kuriame sužaistos pirmos aštuonios A-D grupių rungtynės.

Bene laukiaumiausia dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur puikiai sezoną Anglijoje pradėjęs "Manchester City" klubas susigrūmė su Turino "Juventus". Aiškiais favoritais laikyti "miestiečiai" savo žiūrovų akivaizdoje neatsilaikė prieš italus ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2.

57-ąją minutę Giorgio Chiellini įvartis į savus vartus padėjo "Man City" ekipai įsiveržti į priekį, tačiau vos po 13 minučių Mario Mandžukičius atgaivino intrigą šiame susitikime. Pergalingą ir itin puikų įvartį 81-ąją minutę pelnė Alvaro Morata.

Kitose rungtynėse taip pat pergales pasiekti nepavyko ir kitai Mančesterio miesto ekipai. "Manchester United" išvykoje rezultatu 1-2 nusileido Eidhoveno PSV vienuolikei.

41-ąją minutę buvęs PSV žaidėjas Memphisas Depay'us išvedė "raudonuosius velnius" į priekį, tačiau per likusį laiką šeimininkams pavyko pelnyti du įvarčius ir išplėšti pergalę. Verta paminėti, kad 24-ąją minutę šiurpią traumą patyrė krašto gynėjas Lukas Shaw, kuris patyrė atvirą kojos lūžį ir greičiausiai šį sezoną aikštėje nebepasirodys.

Kur kas geriau sezoną Europos pradėjo 2014 metų Čempionų lygos finalininkai iš Madrido. Madrido "Real" savo aikštėje rezultatu 4-0 sutriuškino Donecko "Shakhtar". Tris įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Cristiano Ronaldo ir vieną pridėjo Karimas Benzema.

Madrido "Atletico" išvykoje turėjo atlaikyti Stambulo "Galatasaray" spaudimą. Diego Simeone auklėtiniai su tuo susitvarkė ir pasiekė pergalę rezultatu 0-2. Abu susitikimo įvarčius pelnė Antoine'as Griezmannas.

Dar kitose rungtynėse Paryžiaus "Saint-Germain" po Angelio Di Maria ir Edinsono Cavani įvarčių sudorojo "Malmo". Taip pat pirmąsias pergales pasiekė Lisabonos "Benfica", "Sevilla" ir "Wolfsburg" klubai.

Primsinime, kad rytoj Čempionų lygoje bus sužaistos pirmos E-H grupių rungtynės.

Visi rezultatai:

"Benfica" 2 - 0 "Astana"

51' [1 - 0] N.Gaitan

62' [2 - 0] K.Mitroglou

"Galatasaray" 0 - 2 "Atletico"

18' [0 - 1] A.Griezmann

25' [0 - 2] A.Griezmann

"Man City" 1 - 2 "Juventus"

57' [1 - 0] G.Chiellini (į savus vartus)

70' [1 - 1] M.Mandžukič

81' [1 - 2] A.Morata

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7971772" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

PSG 2 - 0 "Malmo"

4' [1 - 0] A.Di Maria

61' [2 - 0] E.Cavani

PSV 2 - 1 "Man Utd"

41' [0 - 1] M.Depay

45' [1 - 1] H.Moreno

57' [2 - 1] L.Narsingh

"Real Madrid" 4 - 0 "Shakhtar"

30' [1 - 0] K.Benzema

55' [2 - 0] C.Ronaldo (11m. baudinys)

63' [3 - 0] C.Ronaldo (11m. baudinys)

81' [4 - 0] C.Ronaldo

50' T.Stepanenko ("Shakhtar") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 3 - 0 "Gladbach"

47' [1 - 0] K.Gameiro (11m. baudinys)

66' [2 - 0] E.Banega

84' [3 - 0] E.Konoplyanka

50' K.Gameiro ("Sevilla") nerealizavo 11m. baudinio

"Wolfsburg" 1 - 0 CSKA

40' [1 - 0] J.Draxler