"Chelsea" išliejo pyktį ant "Brighton" vienuolikės (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos pirmosios 24-ojo turo rungtynės.

Lygiųjų seriją galiausiai išvykoje nutraukė Londono "Chelsea". Antonio Conte auklėtiniai vedami Edeno Hazardo pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0 prieš "Brighton".

Rungtynės "mėlyniesiems" prasidėjo įspūdingai - Edenas Hazardas jau 3-ąją minutę liko nieko nedengiamas baudos aikštelėje ir pasiuntė įvartį į varžovų vartus.

Ilgai laukti antrojo svečių išpuolio neprireikė - nuostabiai sužaidęs puolimo trijo - Hazardas, Batshuayi ir Willianas - padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o tikslaus ir įspūdingo smūgio autoriumi tapo Willianas.

Antrajame kėlinyje varžovų triuškinimą pradėjo tas pats E. Hazardas, pelnęs dar vieną įvartį, kai baudos aikštelėje nesulaukė agresyvaus žaidimo iš varžovų gynėjų.

Galutinis taškas buvo padėtas pačioje susitikimoje pabaigoje - savo įvartį pasiekė ir rungtynėse žibėjęs Victoras Mosesas.

"Chelsea" po pergalės susilygino taškais su antroje vietoje esančiu "Manchester United", tačiau pastarieji dar turi rungtynes atsargoje. "Brighton" lieka 16-oje pozicijoje.

"Brighton" 0 - 4 "Chelsea"
3' [0 - 1] E. Hazard
6' [0 - 2] Willian
77' [0 - 3] E. Hazard
89' [0 - 4] V. Moses

<iframe src="https://www.footbie.com/embed/40617" frameborder="0" width="500" height="323" scrolling="no" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowtransparency style="display:block;max-width:100%;margin:0 auto 10px"></iframe>