ČL: "Bayern" dar kartą įveikė "Tottenham", "Atletico" žengė tolyn

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje finišavo 2019-20 m. sezono grupių etapo kovos. 22 valandą buvo sužaistos paskutinės šešerios A, B ir D grupių rungtynės.

Paskutiniu klubu, užsitikrinusiu bilietą į aštuntfinalį, tapo Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai D grupės rungtynėse namuose be didesnių problemų įveikė Maskvos "Lokomotiv" ir užėmė antrąją poziciją.

"Rojiblancos" į pergalę atvedė Joao Felixas ir Felipe. Rungtynių pradžioje pirmojo 11 m. baudinio nerealizavo Kieranas Trippieris.

Kitose šios grupės rungtynėse Turino "Juventus" po atkaklios kovos palaužė Lėverkuzeno "Bayer" klubą, kuris po pralaimėjimo liko trečioje vietoje ir žais Europos lygoje.

"Juventus" gretose po įvartį antroje rungtynių pusėje įmušė Cristiano Ronaldo bei Gonzalo Higuainas.

B grupėje Miuncheno "Bayern" dar kartą įveikė Londono "Tottenham" futbolininkus. Nieko nelėmusioje dvikovoje bavarai triumfavo rezultatu 3:1 ir grupių etapą užbaigė su šešiomis pergalėmis iš tiek pat galimų.

Pirmajame kėlinyje "Bayern" pirmavo du kart – sykį šeimininkus į priekį išvedė Kingsley Comanas, vėliau rezultatą išlygino Ryanas Sessegnonas, tačiau Thomas Mulleris prieš pat kėlinio pabaigą vėl grąžino pranašumą.

Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino Philippe Coutinho.

Kita šios grupės dvikova baigėsi dramatiška Pirėjo "Olympiakos" komandos pergale, kuri į ketvirtąją vietą nustūmė Belgrado "Crvena zvezda" futbolininkus.

A grupėje pergalingą pasirodymą surengė tiek Madrido "Real", tiek Paryžiaus "Saint-Germain" klubai. Madrido ekipą į pergalę vedė jaunieji brazilai, o PSG gretose smaginosi kas netingėjo.

Aštuntfinalio burtai bus traukiami kitą pirmadienį.

A grupė

"Club Brugge" 1 - 3 "Real Madrid"
53' [0 - 1] Rodrygo
55' [1 - 1] H. Vanaken
64' [1 - 2] Vinicius
90+1' [1 - 3] L. Modrič

PSG 5 - 0 "Galatasaray"
32' [1 - 0] M. Icardi
35' [2 - 0] P. Sarabia
46' [3 - 0] Neymar
63' [4 - 0] K. Mbappe
84' [5 - 0] E. Cavani (11 m. baudinys)

B grupė

"Bayern" 3 - 1 "Tottenham"
14' [1 - 0] K. Coman
20' [1 - 1] R. Sessegnon
45' [2 - 1] T. Muller
64' [3 - 1] P. Coutinho

"Olympiakos" 1 - 0 "Crvena zvezda"
87' [0 - 1] Y. El Arabi (11 m. baudinys)
43' Tomane ("Olympiakos") nerealizavo 11 m. baudinio

D grupė

"Atletico" 2 - 0 "Lokomotiv"
17' [1 - 0] J. Felix (11 m. baudinys)
54' [2 - 0] Felipe
2' K. Trippier ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Bayer" 0 - 2 "Juventus"
75' [0 - 1] C. Ronaldo
90+2' [0 - 2] G. Higuain