ČL: "Olympiakos" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir pasiekė lygiąsias prieš "Tottenham"

19 valandą 55 minutės UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos A ir B grupių rungtynės.

Didžiulė staigmena užfiksuota Graikijoje, kur vietos Pirėjo "Olympiakos" parodė charakterį ir pasiekė lygiąsias prieš Londono "Tottenham" – 2:2.

Graikai nuo pat rungtynių pradžios nebuvo pasiruošę nusileisti varžovams iš Anglijos ir per pirmas dešimt minučių primetė savo žaidimo sąlygas.

Įvarčio taip ir nesukrapštę šeimininkai 26-ąją minutę buvo nubausti po savo klaidos – prieš Harry Kane'ą baudos aikštelėje prasižengė vienas iš gynėjų ir į jų vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Jį tiksliai realizavęs H. Kane'as išvedė svečius į priekį.

Ties tuo "Olympiakos" problemos nesibaigė – 30-ąją minutę kamuolį aikštę viduryje perėmęs Benas Daviesas atliko perdavimą Lucui Moura, o šis iš maždaug 18 metrų nuginklavo varžovų vartininką.

Visgi net ir po dviejų skaudžių smūgių "Olympiakos" ant žemės nekrito – 44-ąją minutę svarbų įvartį pasiekė nuo pirmos minutės aikštėje spindėjęs Danielis Podence.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo tarsi iš vadovėlio – 54-ąją minutę 11 m. baudinys jau buvo skirtas į Hugo Lloriso vartus. Janas Vertonghenas užmynė Mathieu Valbuenai ant kojos ir šis stojo mušti baudinio. Prancūzo smūgis buvo tikslus ir "Olympiakos" jau džiaugėsi lygiu rezultatu.

Po antrojo praleisto įvarčio "Tottenham" perėmė kamuolio kontrolę, bet tai neužteko rezultatui persversti – galiausiai komandos pasidalino po tašką.

Kitose rungtynėse tarp "Club Brugge" ir Stambulo "Galatasaray" komandų buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

"Olympiakos" 2 - 2 "Tottenham"
26' [0 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)
30' [0 - 2] L. Moura
44' [1 - 2] D. Podence
54' [2 - 2] M. Valbuena (11 m. baudinys)

"Club Brugge" 0 - 0 "Galatasaray"