"Copa America": skirtingai pasirodžiusios JAV ir Kolumbijos rinktinės žengė tolyn (VIDEO)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį 2016 metų "Copa America" turnyro A grupėje buvo sudėti paskutinieji klaustukai.

Hiustone Kolumbijos ir Kosta Rikos rinktinių dvikovoje užfiksuoti net penki įvarčiai. Be lyderių susitikimą pradėję kolumbiečiai rezultatu 2-3 krito prieš kostarikiečius, tačiau vis tiek žengė tolyn.

Jau 2-ąją minutę Kosta Rikos rinktinė įgijo vieno įvarčio pranašumą, tačiau 6-ąją minutę rezultatą išlygino gynėjas Frankas Fabra. Vis dėlto tas pats F. Fabra 34-ąją minutę įsispyrė į savus vartus ir rezultatas vėl tapo Kosta Rikos komandos naudai. Įdomu tai, kad gynėjas tapo pirmuoju žaidėju "Copa America" istorijoje, pasižymėjusiu ir į savus, ir į priešininkų vartus vienų rungtynių metu.

Antrajame kėlinyje pranašumą Kosta Rikai padidino Celso Borgesas. 73-ąją minutę Marlosas Moreno vėl sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką kolumbiečiai išlyginamojo įvarčio taip ir nepasiekė.

Kitose rungtynėse JAV minimaliu skirtumu pranoko Paragvajų ir sugebėjo ne tik žengti į kitą etapą, bet ir į antrąją vietą nustumti kolumbiečius. Pergalę lėmė 27-ąją minutę pelnytas Clinto Dempsey įvartis.

JAV 1 - 0 Paragvajus
27' [1 - 0] C. Dempsey
48' D. Yedlin (JAV) pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8722201" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Kolumbija 2 - 3 Kosta Rika
2' [0 - 1] J. Venegas
6' [1 - 1] F. Fabra
34' [1 - 2] F. Fabra (į savus vartus)
58' [1 - 3] C. Borges
73' [2 - 3] M. Moreno