D. Berbatovas: „Havertzui dar per anksti keltis į „Premier“ lygą“ © JumpStory nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ jaunasis talentas Kai Havertzas jau dabar sulaukia didžiųjų Europos klubų dėmesio ir beveik neabejojama, kad 20-metis vokietis artėjančią vasarą pakels sparnus į kitą ekipą.

Atakuojančio saugo paslaugomis domisi ir didieji Anglijos klubai, tačiau praeityje taip pat iš „Bayer“ į „Premier“ lygą persikėlęs Dimitaras Berbatovas įsitikinęs, kad K. Havertzui dar bent kurį laiką reikėtų likti Vokietijoje.

„Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie „Premier“ lygos klubų susidomėjimą Havertzu ir tai manęs visiškai nestebina, – bendraudamas su „Betfair“ kalbėjo D. Berbatovas. – Jis yra puikus futbolininkas, o jo žaidimo kreivė ateityje tik kils į viršų. 

Havertzas privalo priprasti prie visų kalbų apie jo ateitį, kadangi klubai tikrai sieks jį prisivilioti į savo gretas. Sklando nemažai kalbų apie susidomėjimą iš „Chelsea“, „Liverpool“ bei kitų ekipų, tačiau jis privalo išlikti ramus ir toliau visą dėmesį skirti žaidimui.

Jis turi visas reikiamas savybes ir jei toliau taip žais, klubų susidomėjimas niekur nedings. Norėčiau jį išvyti „Premier“ lygoje, bet dar ne dabar. Manau, kad Havertzui dar per anksti keltis į „Premier“ lygą“, – pridėjo buvęs „Man Utd“ ir „Tottenham“ puolėjas.

K. Havertzas šį sezoną per 35 rungtynes pelnė 12 įvarčių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
 • Žemaitis

  Visiškai teisingai, nėra ko skubėti.

  • -1
 • Žemaitis

  Visiškai teisingai, nėra ko skubėti.

  • -1
 • Žemaitis

  Visiškai teisingai, nėra ko skubėti.

  • -1

Kitos naujienos