D. Mertensas nukalė "Napoli" ekipos pergalę, "Inter" palaužė "Udinese"

Šeštadienio vakarą sužaistos dar dvejos "Serie A" trečiojo turo rungtynės.

Antrąją pergalę šį sezoną iškovojo "Napoli" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 palaužė vis dar taškų neiškovojusius "Sampdoria" futbolininkus.

Šeimininkus į pergalę vedė Driesas Mertensas, kuris jau 13-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį, o 67-ąją įtvirtino pranašumą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo "Inter" futbolininkai, kurie namuose 1:0 palaužė "Udinese".

Svečiai savo padėtį susikomplikavo jau 35-ąją minutę, kai už smūgį varžovui į galvą iš aikštės buvo pašalintas Rodrigo De Paulis.

"Inter" kiekybinį pranašumą išnaudojo 44-ąją minutę, kuomet puikiu smūgiu galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Stefano Sensi.

Milano ekipa "Serie A" pirmenybėse ir toliau žengia be nuostolių ir rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje, "Udinese" su trimis taškais kol kas yra 14 vietoje.