D.Silva ir R.Baraja pratęsė sutartis su "Valencia" © Eurofootball.lt
Davidas Silva (%p05037) dar dviems metams pratęsė galiojančią sutartį su "%c00004" klubu ir liks jame bent iki 2013-ųjų metų.

Ir kairiajame, ir dešiniajame krašte galintis žaisti atakuojantis saugas pastaruoju metu traukė tokių grandų kaip Londono "%c00042" ir "%c00045" dėmesį, tačiau pasirašydamas naują kontraktą užbaigė spekuliacijas apie galimą persikėlimą į Angliją.

Teigiama, jog nuo šiol futbolininko sutarties išpirkimo kaina sieks 90 milijonų eurų - 30 milijonų daugiau nei iki šiol.

2004 metais į "Valencia" atvykęs ispanas iš pradžių nesugebėjo įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje, tačiau praėjusį sezoną vaidino svarbų vaidmenį padėdamas savo komandai užimti ketvirtąją vietą, Ispanijos pirmenybėse sužaisdamas 36 rungtynes ir pasižymėdamas 5 kartus.

"Džiaugiuosi, kad galėsiu dar ilgai atstovauti šiam klubui,- tikino D.Silva, anksčiau buvęs paskolintas "Eibar" ir Vigo "Celta" vienuolikėms. - Esu čia nuo vaikystės ir po tiek laiko man ši vieta tapo tikrais namais namais".

Likti Valensijoje iki 2010-ųjų nusprendė ir kitas saugas Rubenas Baraja (%p00185), kurio dabartinis kontraktas turėjo baigtis po metų. Toks sprendimas priimtas nepaisant fakto, kad traumų kamuojamas 31 metų futbolininkas praėjusį sezoną sužaidė vos 14 rungtynių ir pelnė vieną įvartį.

"Optimistiškai žiūriu į ateitį, nors praėjusį sezoną rungtyniavau mažai. Tikiuosi, jog per ateinančius tris metus galėsiu pateisinti į mane dedamas viltis",- džiaugėsi R.Baraja.