"Dainava" išvykoje sudaužė "Pakruojį"

Alytaus DFK „Dainavos“ sužaidė 22-ojo turo rungtynes Pakruojyje, kur siekė atsirevanšuoti vietos ekipai už pralaimėjimą namuose pirmajame rate. Puikias rungtynes sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai „Pakruojui“ nepaliko jokių vilčių ir išsivežė svarbius tris taškus rezultatu 4:0.

Nuo pat rungtynių pradžios Pakruojo miesto stadione iniciatyva priklausė Alytaus „Dainavos“ futbolininkams.

Dainaviečių pranašumas ėmė atsispindėti ir stadiono tablo – jau 15 susitikimo minutę Dzūkijos futbolo klubo įvarčių sąskaitą atidarė ir ekipą į priekį išvedė saugas Renatas Banevičius. Alytiškiui tai buvo ketvirtasis įvartis ginant raudonai mėlynų garbę.

Antrasis mačo įvartis į „Pakruojo“ vartus krito tiksint papildomam pirmojo kėlinio laikui. Sėkmingai dainaviečių uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Titas Vitukynas – 2:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – Donato Vencevičiaus auklėtiniai neleido liūdėti į Pakruojį atvykusiems „Dzūkų tankams“ ir toliau kūrė progą po progos. 59 minutę šeimininkų gynėjai dar kartą pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje ir užsidirbo antrąjį baudinį. Šįkart prie 11 metrų žymos stojusio kolumbiečio Sebastian Vasquez koja nesudrebėjo ir nepaliko jokių vilčių „Pakruojo“ ekipos vartų sargui – 3:0. Tai buvo jau 13-asis saugo įvartis Pirmoje lygoje.

Galutinį tašką dvikovoje padėjo alytiškis Titas Vitukynas, kuris 80 minutę pergudravo „Pakruojo“ ekipos vartininką ir sėkmingai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus bei užfiksavo įtikinamą Alytaus „Dainavos“ pergalę rezultatu – 4:0.

Iškovoję 13-ąją pergalę Pirmoje lygoje alytiškiai su 45 taškais įsitvirtino 4-oje turnyro lentelės pozicijoje ir, lyginant su aukščiau esančiomis komandomis, turi vienerias rungtynes atsargoje.

Sezoną Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai užbaigs keturiomis dvikovomis namuose.

„Pakruojis“ – Alytaus „Dainava“ 0:4 (0:2)
Pakruojo miesto stadionas, 65 žiūrovai
Teisėjai: M. Jackus, M. Mirauskas, H. Kubulkis
Įvarčiai: 15′ R. Banevičius, 45+1′ (iš 11 m.b.) ir 80′ T. Vitukynas, 59′ (iš 11 m.b.) S. Vasquez (Dainava)

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, B. Spietinis, R. Banevičius, V. Kudryk, E. Puzakinas, L. Savastas (79′ L. Marcinkevičius), M. Vasiliauskas (69′ A. Žigas), P. Golubickas (88′ M. Gargasas), T. Vitukynas, S. Vasquez, I. Baranauskas (83′ A. Marčiukaitis).