E. ten Hagas – apie svarų žodį transferų rinkoje ir pasikeitusį „Ajax“ mentalitetą © JumpStory nuotr.

Erikas ten Hagas vasarą perims „Manchester United“ vairą.

Olando laukia itin sunki užduotis, tačiau jis po oficialaus paskyrimo teigė, kad norės svaraus žodžio žaidėjų transferuose. 

„Aš iškart keliu reikalavimus prieš atvykstant. Jeigu klubas neišpildo tu reikalavimų, aš darbo nepriimu. Esu vienintelis atsakingas, vienintelis, kuris yra vertinamas pagal rezultatas. Nenoriu būti valdovas, dirbsime kartu, tačiau turėti žodį dėl transferų, tai yra viena iš mano sąlygų“, – E. ten Hagas teigė „Trouw“. 

„Manau, kad kai aš vadovavau komandai, tuomet „Ajax“ žaidė, kaip „Ajax“ turi žaisti. Tikslas buvo žaisti gražiai ir žaisti gerai. Su nuotykiais ir grožiu. Šiuo metu čia yra didesnis nugalėtojų mentalitetas. Ar „Ajax“ ekipai trūko nugalėtojų mentaliteto prieš tai, kai atvykau? Manau, taip. 

„Faktas yra tas, kad PSV buvo išalkę pergalių, jie norėjo labai laimėti taurės finalą, kadangi seniai buvo laimėję trofėjų. Aš dirbau PSV ir taurės finalas ten negaudavo pakankamai dėmesio. Tačiau šiuo metu tai pasirodė, kaip didelis ir fantastiškas trofėjus, taip jie jį atšventė. 

„Manau, kad tai yra didžiausias komplimentas, kurį aš galėjau gauti. Tai parodo, kad per pastaruosius metus dauguma trofėjų iškovojo „Ajax“. 

„Žinau, kad dabar yra didelis spaudimas laimėti titulą. Mes tiesiog privalome laimėti, dienos pabaigoje tai bus dalykas, kuris pasakys apie tavo vertę“, – apie likusią sezono dalį kalbėjo E. ten Hagas. 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos