E. Woodwardas: „Esame patenkinti Solskjaero atliekamu darbu“ © PA nuotr.

„Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras sėdi ant itin karštos kėdės – būtent tokį vaizdą buvo galima susidaryti pastarosiomis savaitėmis, kuomet užsienio žiniasklaidoje nuolat buvo kalbama apie galimą norvego ir Mauricio Pochettino rokiruotę.

Kai kurie šaltiniai net skelbė, kad O. G. Solskjaeras būtų atleistas, jei jo komanda būtų pralaimėjusi „Premier“ lygos rungtynes prieš „Everton“ praėjusį savaitgalį.

Vis tik panašu, kad visos šios kalbos yra laužtos iš piršto, o pasitikėjimą vyriausiuoju treneriu viešai išsakė ir klubo vykdantasis valdybos vicepirmininkas Edas Woodwardas.

„Mūsų laukia dar labai daug sunkaus darbo aikštėje, kad galėtume demonstruoti stabilius rezultatus. Esame patenkinti Solskjaero atliekamu darbu ir tikime jo vizija“, – kalbėjo E. Woodwardas.

Už klubo veiklą atsakingas anglas taip pat akcentavo, kad komandai labai trūksta sirgalių palaikymo ir yra daroma viskas, jog jie kuo greičiau sugrįžtų į stadioną.

„Mums labai trūksta fanų palaikymo stadione. Su atsakingomis valdžios institucijomis darome viską, kad fanai jau artimiausiu metu saugiai galėtų grįžti į stadioną“, – pridėjo E. Woodwardas.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos