EL: „Man Utd“ tik po pratęsimo žengė į pusfinalį, „Inter“ eliminavo „Bayer“ ekipą © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą sužaisti du pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai.

„Manchester United“ tik po pratęsimo rezultatu 1:0 palaužė „Copenhagen“ ekipą ir prasibrovė į turnyro pusfinalį.

Pirmajame kėlinyje „raudonieji velniai“ atrodė itin vangiai, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį į vartus pasiuntė Masonas Greenwoodas. Tiesa, po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas dėl akivaizdžios nuošalės.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ dukart smūgiavo į vartų konstrukciją, o savų progų turėjo ir Danijos ekipa. Vis tik per pagrindinį laiką įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Lemiama pratęsime tapo 95-oji minutę, kai Anthony Martialio uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ ekipos pusfinalyje laukia „Sevilla“ ir „Wolves“ poros nugalėtojai.

Kitame ketvirtfinalyje kelialapį į pusfinalį iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:1 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.

Visi įvarčiai krito dar pirmoje mačo dalyje, o Italijos ekipą 15-ąją minutę į priekį išvedė Nicolo Barella.

21-ąją minutę „Inter“ jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Romelu Lukaku.

„Bayer“ baltos vėliavos kelti neketino ir 24-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Kai Havertzas.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir „Inter“ žengė į pusfinalį, kur susitiks su „Shakhtar“ arba „Basel“.