Emocijų kupiname Sevilijos derbyje – "Sevilla" pergalė, "Barca" neįveikė "Huescos"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 32-ojo turo rungtynės.

Prie eilinio titulo artėjanti "Barcelona" išvykoje susitiko su lygos autsaidere "Huesca". Mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams pasireikšti davęs Ernesto Valverde pergalės skonio nepajuto – susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Barcelona" gretose poilsį gavo tokios žvaigždės kaip Messi, Suarezas, Pique ir Alba.

Katalonai daugmaž visą rungtynių laiką turėjo teritorinę persvarą, tačiau "Huesca" klaidų gynyboje nedarė. Susitikimas galiausiai baigėsi taikiai.

"Huesca" nuo saugios 17-os pozicijos skiria 5 taškai. "Barca" prieš "Atletico" po lygiųjų dar bent laikinam padidino pranašumą iki 12 taškų.

Kitose rungtynėse pergalę namuose šventė Barselonos "Espanyol", įveikusi "Alaves".

Dar kitoje akistatoje Madrido "Atletico" namuose priėmė Vigo "Celtą". Antoine'o Griezmanno ir Alvaro Moratos įvarčiai leido "rojiblancos" ekipai pasidžiaugti pergale rezultatu 2:0.

Paskutinėje vakaro dvikovoje įvyko tikras ispaniško futbolo desertas – ginklus surėmė dvi Sevilijos ekipos. Penkių įvarčių trileryje triumfavo "Sevilla" futbolininkai.

26-ąją minutę Muniras išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje "Real Betis" atstatė lygybę. Visgi per mažiau nei 10 minučių "Sevilla" atsakė dviem puikiais įvarčiais ir svečiams praktiškai nebepaliko jokių variantų.

82-ąją minutę Christianas Tello baudos smūgiu dar sušvelnino atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjimo "Real Betis" tai neišgelbėjo.

"Sevilla" po pergalės bent laikinam pakilo į ketvirtąją poziciją. "Real Betis" jau krenta į devintąją vietą.

"Huesca" 0 - 0 "Barcelona"

"Espanyol" 2 - 1 "Alaves"
19' [1 - 0] A. Pedrosa
47' [2 - 0] V. Laguardia (į savus vartus)
56' [2 - 1] J. Calleri

"Atletico" 2 - 0 "Celta"
42' [1 - 0] A. Griezmann
74' [2 - 0] A. Morata

"Sevilla" 3 - 2 "Real Betis"
26' [1 - 0] Munir
55' [1 - 1] G. Lo Celso
59' [2 - 1] P. Sarabia
63' [3 - 1] F. Vazquez
82' [3 - 2] C. Tello

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Ne ramus

Alvyduhas30 ir vel su savo nesamonem besmegenis ???? vafliu tu gimes tortu nebusi 😉

• 14
  • Tikriausiai (IP: 0d11077e9)

Boatengas turi inkriminuojancios informacijos apie Bartomeu, nes kitu atveju neimanoma isivaizduoti ka jis cia veikia.

• 10
  • futbolodede

Wague ir Todibo žiauriai gerai, Puig reikia fiziškai pasitprėti.. O Princas barcoj naudingas nebent nuotraukose 😀

• fcb (IP: d4ae9cf0f)

Siandien Barsos brangiausi zaidejai Dembele ir Coutinjo dar karta irode,kad tai pati blogiausia Barsos investicija per visa klubo istorija...

• 2
  • 1983 (IP: f6ca8c28f)

Vienas varžybas pazaide vidurį savaites pazaide, vieni išvis is griuvo, kito vos po aikštė juda. Visai kita situacija su Mu, nors aš jų nekenčiu, jie žaidžia startu ir vėl aiškėti dirba, nes kitu atveju bus - 3 taškai. Štai ir visas skirtumas plazo lyga ir Epl