201516 EPL sezono startas. (1 dalis) 
Papildyta:
Jau rugpjūčio 8d. startuoja Anglijos Premier Lygos 2015/16 m. sezonas.
Transferių langas atviras bus dar beveik visą mėnesį ir komandos savo sudėtis dar tikrai koreguos, tačiau sezonas prasideda ir galim apžvelgti kaip pasikeitė komandų sudėtys prieš prasidedant čempionatui.
Pradėsime iš eilės.
1. "Chelsea": čempionai praktiškai išsaugojo pernykštę startinę sudėtį. Iš reikšmingų žaidėjų komandą paliko tik du komandos veteranai: antrasis vartininkas P. Čech'as bei atsarginis puolėjas D. Drogba.
Į jų vietą bamatant buvo įsigyti vartininkas A.Begovič ("Stoke") bei iš "Monaco" pernuomotas puolėjas R. Falcao.. 
Dar "Chelsea" atgal į "Atletico" sugrąžino, Maurui neįtikusį Brazilijos rinktinės kairiojo krašto gynėją Filipe Luis'ą..
Bet, užtat tyliai įsigijo Copa America čempionės Čilės rinktinės 20-metį saugą C. Cuevas, bei net 3 jaunus brazilus: puolėjus - 21 metų Lucas Piazon, 19-metį R. Kenedy bei 19-tį saugą Nathan (de Souza)..
Įsigyta ir dar keletas jaunų-perpektyvių vaikinų, bet tikėtis, jog kuris iš jų ims ir užgros solo suderintame Mauro orkestre skubėti neverta..
Daugelio jų laukia atkaklus ir pasiaukojamas darbas treniruotėse, siekiant įtikint The Special One, jog galima juos įtraukti į suolo šildytojų sąrašą.
Reikšmingiau gal tai, kad komandoje liko žurnalistų jau seniai "parduotas" atraminis saugas Obi Mikel'is bei iš "Stok"'o susigrąžintas praėjusį sezoną ten nuomos pagrindais praleidęs greitakojis kraštinis saugas V. Moses. 
Pirmajame EPL ture čempionai "egzaminuos" 8-ą vietą praėjusio sezono turnyrinėje lentelėje užėmusius "Swansea City" vaikinus. "Gulbių" sudėtyje, atrodo esminių "minusinių" sudėties pokyčių neįvyko.., o štai atakos linija turėtų netgi sustiprėti: iš Marselio "Olimpique" įsigytas iš Ganos kilęs puolėjas A. Ayew. Jis praėjusiame Ligue 1 sezone pasižymėjo 10-čia įvarčių.. 
Todėl, nors ir "įsiutę" (dėl ne-superinių priešsezonio rezultatų) Mauro vyrukai, privalės būt ir kantrūs ir atsargūs.
2. Manchester City: vice-čempionų praradimai, šiai dienai, sakyčiau gerokai svaresni nei įsigijimai. Spręskite patys: visų pirma į "Liverpool"į išleistas ilgametis komandos juodasis darbininkas J. Milner.. Į Ispaniją grąžintas puolėjas Negredo (į "Valensia"), o saugas S. Sinclair atiduotas "Aston Villa'i..
Kitas ant suolo užsigulėjęs puolėjas S. Jovetic išnuomotas, kažkada jį pirkusiam Roberto Manchini į "Inter"ą.., o bokštas iš Bosnijos E. Džeko "viena koja" jau "Romoje"..
Ei.. o dar juk išvyko ir netikėtai Manchesteryje strigęs Frank'as Lampard"as..
Taigi puolimo linijoje šalia S. Aguero (tiksliau už jo nugaros) tėra pernai nupirktas ir sėkmingai suolą blizginantis, buvęs "Swansea" atakų lyderis, Wilfried Bony..
Tiesa, dar įsigytas 18-metis puolėjas iš Nigerijos K. Iheanacho, o leidimą būti ant suolo turi ir 19-metis ispanas Jose Angel Pozo.. , bet, kad jie gaus rimtus vaidmenis, gali tikėtis nebent jųjų artimi giminės..
Tačiau City'is juk jei perka tai perka.. Su dideliu triukšmu juk nupirktas "Liverpool" vunderkindas Racheem'as.. Ir tyliai-ramiai dar vienas Anglijos rinktinės starto žaidėjas F. Delph'as (iš "Villa"..) 
Dabar lygtai - Belgijos vunderkindo Kevin'o eilė..
Šeichai, aišku(kaip visada) tikisi, kad nupirkus reikiamus žmones, komanda ims žaisti tiesiog pati-savaime.. O mes, pagyvensim ir palauksim..
Vice-čempionai naująjį sezoną pradės West Bromvich stadione prieš parėjusį čempionatą 13-je vietoje baigusią vietinę komandą.. 
Anglijoje, ypač sezono starte, lengvų rungtynių dažniausiai - nebūna.. WBA sudėtyje pakankamai patyrusių ir aukštos klasės žaidėjų (tas pats Man City palikęs J. Lescott'as, gyva MU ir Škotijos rinktinės legenda D. Fletcher ir kti).. O čempionato išvakarėse prie šitų vyrukų prisijungė ir dar vienas "didiesiems banginiams" neįtikęs (šiuo atveju "Liverpool"iui) džentelmenas - 188 cm atletas Rickie Lambert'as.. Prisijungė tikrai ne tam, kad jau pavargo nuo futbolo.. 
Todėl M. Pellegrini auklėtiniams, norint iš čia parsivežti taškų, nuo futbolo pavargti tikrai teks.
(Laukite tęsinio)

Straipsnio įvertinimas: 1 5
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos