Estijos Taurės savininkė "FC TVMK Tallinn" komanda, kurioje rungtyniauja vienas rezultatyviausių čempionato futbolininkų lietuvis Egidijus Juška, po nevisai sėkmingai susiklosčiusių pirmųjų ketvirtfinalio varžybų, antrose smogė stiptų antausį 1 diviziono "FC Kuressaare" ekipai ir pateko į pusfinalį.

TVMK komanda laimėjo rezultatu 10-2, nors pirmosios rungtynės baigėsi tik 3-0. TVMK komandoje antrame mače geriausiai rungtyniavo Tarmo Neemelo, įmušęs 4 įvarčius ir taip pasiekęs savo pirmąjį "het-triką". Neemelo į TVMK komandą atėjo tik šį pavasarį. Šioje komandoje jis yra rungtyniavęs ir anksčiau.

Į kitą etapą pateko ir Estijos lygos čempionai Talino "Flora", kuriems atstovauja kitas futbolininkas iš Lietuvos Tomas Sirevičius. Čempionai bendru dviejų rungtynių rezultatu 7-1 nugalėjo 1 divizione rungtyniaujančią "FC Levadia-2 Tallinn" ekipą.

Šiuo metu lygos lyderiais esantys "FC Levadia Tallinn" futbolininkai problemų su "FC Lootus Alutaguse" neturėjo, nugalėdami šią Talino ekipą rezultatu 3-0. Toks pat rezultatas užfiksuotas ir pirmajame mače. "Levadia" ekipa šiame dar visai neseniai prasidėjusiame Estijos futbolo sezone nepralaimėjo nė karto - iškovotos visos 4 pergalės lygos ir 2 taurės varžybose.

Kitame ketvirtfinalyje "JK Trans Narva" 3-0 nugalėjo "FC Valga" ekipą (pirmas mačas laimėtas rezultatu 3-1).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos