"Freiburg" pranoko "Schalke", "Mainz" ir "Hamburger" tęsia kovą dėl išlikimo (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos Vokietijos "Bundesliga" 32-ojo turo rungtynės.

"Freiburg" namuose priėmė Gelzenkircheno "Schalke". Šeimininkai rezultatu 2-0 pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į UEFA Europos lygą.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Florianas Niederlechneris. Pirmąjį įvartį vokietis pasiekė 22-ąją minutę, o dar vieną tikslų smūgį puolėjas 31-ąją minutę atliko nuo 11 metrų žymos.

"Freiburg" su 47 taškais užima penktąją poziciją ir pretenduoja iškart patekti į Europos lygos grupių etapą.

Dar kitose rungtynėse dėl išlikimo lygoje kovojančios "Hamburger" ir "Mainz" ekipos sužaidė nulinėmis lygiosiomis. Abi komandos turi po 34 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio saugioje 15-oje pozicijoje lieka "Mainz".

"Freiburg" 2 - 0 "Schalke"
22' [1 - 0] F. Niederlechner
31' [2 - 0] F. Niederlechner

"Hamburger" 0 - 0 "Mainz"