„Barcelona“ ir „Atletico“ dvikovoje – 11 m baudinių fiesta ir „Real“ klubui palankios lygiosios © AP nuotr.

Antradienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos dar trejos 33-ojo turo rungtynės.

Itin daug dėmesio sulaukusioje dvikovoje tarp „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ komandų užfiksuotos rezultatyvios lygiosios – 2:2.

Tikra šių rungtynių žvaigžde tapo arbitras Hernandezas Hernandezas – jis skyrė net tris 11 metrų baudinius. Iš viso buvo atlikti keturi smūgiai nuo 11 m žymos, tačiau vienas iš jų buvo pakartotinis.

Šios lygiosios „Barcelona“ pastatė į dar sudėtingesnę poziciją kovoje dėl šalies čempionų titulo. Madrido „Real“ ketvirtadienį sėkmingo pasirodymu atveju padidins pranašumą iki 4 taškų.

Jau 11-ąją minutę į „Atletico“ vartus krito pirmasis įvartis, kai kurioziškai kulnu į savus vartus įsimušė Diego Costa. Visgi po 8 minučių „Atletico“ ir D. Costa gavo progą pasitaisyti, kai į „Barcos“ vartus buvo paskirtas 11 m baudinys.

Jį D. Costa nerealizavo, tačiau teisėjas pastebėjo, kad prieš puolėjui atliekant smūgį Marcas-Andre ter Stegenas abiem kojomis buvo palikęs vartų liniją, todėl svečiai gavo teisę atlikti antrąjį bandymą. Šį kartą prie 11 m žymos stojo Saulis Niguezas, kurios smūgis pasiekė tikslą.

Antrajame kėlinyje buvo paskirti dar du ir daug diskusijų sukėlė 11 m baudiniai. 50-ąją minutę Nelsonas Semedo išprovokavo abejotiną pražangą, po kurios sekė tikslus Lionelio Messi smūgis nuo 11 m žymos.

Ilgai netrukus – 62-ąją minutę – rezultatas vėl tapo lygus, o įvarčio autoriumi tapo S. Niguezas, pelnęs dar vieną įvartį nuo 11 m žymos.

Prie to labiausiai prisidėjo Yannickas Carrasco, viena pėdos dalimi kliudęs N. Semedo kelį. Šio kontakto užteko, kad belgo kojos susipintų ir taip būtų išprovokuotas dar vienas baudinys.

„Mallorca“ 5:1 „Celta“

„Leganes“ 0:3 „Sevilla“