Futsal A lygoje favoritai šventė sunkias pergales © JumpStory nuotr.

Šeštadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos trejos aštuntojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Šiame ture kol kas pergales šventė favoritai, tačiau jos nei vienai komandai nebuvo lengvos.

Pirmieji pergale džiaugėsi Alytaus „Dainavos“ vyrai, kurie 5:3 nugalėjo ŠSPC „Radviliškio“ ekipą, vis dar liekančią be taškų.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo ramesnis nei antrasis, tiek iš progų, tiek iš įvarčių pusės. Visgi pirmieji tą įvartį pelnė „Dainava“, kurios gretose 6 minutę pasižymėjo Paulius Sakalis.

Dar po šešių minučių Donatas Paulauskas rezultatą išlygino, tačiau kėlinio pabaigoje Vytautas Lukša dar kartą išvedė „Dainavą“ į priekį.

Antrasis kėlinys prasidėjo praktiškai identiškai kaip pirmasis. Ir vėl po 6 minučių nuo kėlinio pradžios įvartį įmušė Paulius Sakalis tik šįkart „Radviliškis“ savu įvarčiu atsakė greičiau – jau po trijų minučių rezultatą sušvelnino Justas Gulbinas.

Praėjus dar trims minutėms Lukas Genevičius įmušė ketvirtąjį „Dainavos“ įvarti, bet „Radviliškis“ ir vėl neliko skolingas – persvarą iki minimumo sumažino Kristupas Petravičius.

„Radviliškis“ bandė rezultatą lyginti visais įmanomais būdais ir siekė iškovoti pimąjį tašką, bet viskas galiausiai pasibaigė antru Vytauto Lukšos įvarčiu ir įtvirtinta „Dainavos“ pergale.

Kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ turėjo vargo su „Akmenę“, kurią jiems pavyko įveikti rezultatu 7:5.

Šiose rungtynėse nesužaidus net pusę kėlinio į „Vikingų“ vartus buvo įmušti du įvarčiai be atsako. Pirmąjį iš 6 metrų baudinio pelnė Tadas Labukas, o po to galingu smūgiu pasižymėjo Edvinas Jasaitis.

Tačiau atsaką „Vikingai“ pateikė ir tai padarė 11 minutę, per kurią du įvarčius pelnė Jurijus Jeremejevas. Žaidžiantysis „Vikingų“ treneris galingais ir labai tiksliais smūgiais pasižymėjo po standartinių situacijų ir atstatė „status quo“.

Visgi po pirmojo kėlinio pirmavo „Akmenė“. 14 minutę Evaldas Kugys realizavo 10 metrų baudinį ir tai buvo paskutinis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrojo kėlinio pradžia „Akmenei“ nebuvo gera. 24 minutę raudoną kortelę gavo Karolis Balkys, o tą pačią minutę rezultatą išlygino Benas Spietinis.

Tas pats B.Spietinis po penkių minučių nesėkmingai sužaidė galva, nepamatė, kad jo vartininkas paliko vartus ir norėdamas jam galva pamesti kamuolį, įsimušė į savus vartus.

Tokią komandos draugo klaidą labai greitai ištaisė Paulius Osauskas, pasižymėjęs iš labai aštraus kampo ir dar kartą išlyginęs rezultatą.

Įpusėjus kėliniui išsilygino ir jėgos aikštėje. Šįkart B.Spietinis sulaukė antros geltonos kortelės ir turėjo palikti aikštę. Į tokią situaciją „Akmenė“ greitai sureagavo ir dar tą pačią minutę T.Labukas išvedė savo komandą į priekį, bet neilgam. Po minutės Genaras Samsonik gražiai suklaidino varžovų gynėją ir stipriu smūgiu nepaliko šansų jų vartininkui.

Po keturių minučių greitą „Vikingų“ kontrataką rezultatyviai užbaigė Gytis Vasylius ir „Vikingams“ pirmą kartą šiose rungtynėse pavyko įsiveržti į priekį.

„Akmenė“ rungtynių pabaigoje jau žaidė su penkiais aikštės žaidėjais, bet „Vikingai“ kantriai gynėsi, o likus mažiau nei minutei įmušė ir paskutinį rungtynių įvartį, kuomet iš toliau nei pusės aikštės kamuolį į tuščius vartus pasiuntė komandos treneris Jurijus Jeremejevas, į savo sąskaitą įsirašęs dar vieną „hat-tricką“.

Trečiose vakaro rungtynėse daug vargo turėjo Gargždų „Pramogos“, kurios po atkaklios ir sunkios kovos 7 : 5 palaužė „TurboTransfers“.

Vos aštuoniese į rungtynes atvykę „TurboTransfers“ vyrukai fantastiškai sužaidė pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo net 4:2.

Pirmasis „TurboTransfers“ gretose pasižymėjo Aivaras Meškinis, atlikęs efektingą smūgį, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės. 9 minutę rezultatą išlygino Martynas Velyvis, o tikras įvarčių vijurkas buvo užsuktas kėlinio pabaigoje.

Ramūnas Radavičius, Aurimas Skurdelis, A.Meškinis ir Aurimas Tamaliūnas pasižymėjo per paskutines penkias kėlinio minutes, tačiau daugiau atstovų turėjo „TurboTransfers“, kurie ir pirmavo po pirmojo kėlinio.

Antrajame kėlinyje jau „Pramogos“ pradėjo žaisti aukštesne pavara ir įpusėjus kėliniui ne tik išlygino rezultatą, bet jau turėjo dvejų įvarčių persvarą.

Po kartą pasižymėjo Algimantas Bačanskis, Aurimas Skurdelis, Donatas Surblys, o taip pat kartą į savo vartus įsimušė A.Tamaliūnas – po tokios sekos situacija kardinaliai pasikeitė.

Jau priekį būdami Gargždų futbolininkai šios persvaros nepaleido. 31 minutę dar ją padidino Germanas Ezerskiy, „TurboTransfers“ į tai atsakė Manto Makutunovičiaus įvarčiu, tačiau tai buvo viskas ir pergalė atiteko Gargždų komandai.

„Dainava“ 5 : 3 „Radviliškis“

6‘ [1 : 0] Paulius Sakalis

12‘ [1 : 1] Donatas Paulauskas

17‘ [2 : 1] Vytautas Lukša

26‘ [3 : 1] Paulius Sakalis

29‘ [3 : 2] Justas Gulbinas

32‘ [4 : 2] Lukas Genevičius

36‘ [4 : 3] Kristupas Petravičius