Futsal A lygoje - Mažeikių ekipos pergalė

Šeštadienį XII-asis Betsafe Futsal A lygos turas prasidėjo Vilniuje, kur vietos FC „TurboTransfers“ klubas susitiko su Mažeikių VIP ekipa. Turnyrinės lentelės apačioje prieš šį turą buvusi VIP ekipa iškovojo trečiąją sezono pergalę, 4:2 nugalėdami „TurboTransfers“ klubą ir su 10 taškų pakilo į septintą vietą.

Pirmąjį kėlinį „TurboTransfers“ pradėjo gan pasyviai ir VIP klubas, įpusėjus kėliniui, tuo pasinaudojo. 12 minutę svečius į priekį išvedė Žilvinas Banys.

Po keturių minučių „TurboTransfers“ sulaukė dar vieno smūgio. Antrą geltoną kortelę gavo Ramūnas Radavičius, kuris turėjo palikti aikštę, o „TurboTransfers“ įgavo kiekybinį deficitą.

Vieno žaidėjo pranašumą VIP iškart išnaudojo ir jau po minutės Arūnas Šteinas padvigubino Mažeikių ekipos persvarą. Taip pirmasis kėlinys ir baigėsi.

Antrasis kėlinys prasidėjo intensyviu „TurboTransfers“ spaudimu. VIP ekipa buvo prispausta prie savų vartų, o po keturių minučių jau praleido pirmąjį įvartį, kurį įmušė puolėjas Deividas Reimaris.

„TurboTransfers“ bandė lyginti rezultatą ir toliau nemažino apsukų. Tačiau daugiau dėmesio sutelkus į gynybą, atsiranda spragų gynyboje ir 28 minutę ta spraga pasinaudojęs A. Šteinas įmušė antrąjį savo įvartį.

Aistros aikštėje vis kilo, todėl teisėjams suvaldyti rungtynes darėsi sunkiau. Progų turėjo abi ekipos, o 37 minutę „TurboTransfers“ dar kartą sušvelnino rezultatą. Šįkart įvartį puikiu smūgiu pelnė vartininkas Marius Šalkauskas.

Per likusias minutes „TurboTransfers“ bandė žaisti „va bank“ ir išlyginti rezultatą, tačiau priešpaskutinę minutę per visą aikštę savo trečiąjį įvartį pelnė A. Šteinas ir taip palaidojo šeimininkų šansus laimėti.

FC „TurboTransfers“ 2 : 4 Mažeikių VIP

12’ [0 : 1] Žilvinas Banys
16’ Ramūnas Radavičius („TurboTransfers“) – raudona kortelė
17’ [0 : 2] Arūnas Šteinas
24’ [1 : 2] Deividas Reimaris
28’ [1 : 3] Arūnas Šteinas
37’ [2 : 3] Marius Šalkauskas
39’ [2 : 4] Arūnas Šteinas