G. Pique: "Man Utd" prieš PSG parodė, kokia gali būti pavojinga komanda"

Gerardas Pique grįžta į "Old Trafford" tvirtovę. Gynėjo atstovaujama "Barcelona" UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje susitinka su "Manchester United".

Ne daug žmonių sezono viduryje įsivaizdavo, kad "raudonieji velniai" bus šiame etape. Visgi "Man Utd" aštuntfinalyje pateikė tikrą sensaciją – atsitiesti po namuose patirto pralaimėjimo ir Paryžiuje paskutinėmis minutės pasiėmė kelialapį į ketvirtfinalį.

Prieš rungtynes kalbėjęs G. Pique pripažino, kad "Barcelona" negali padaryti tokios pačios klaidos.

"Mačiau rungtynių tarp "Man Utd" ir PSG pakartojimą. Tai buvo puikus pavyzdys to, kad niekada negalima nurašyti "United" komandos. Privalai padaryti savo darbą iki pat pabaigos. Jie tą ir parodė antrajame susitikime su PSG", – teigė G. Pique.

"Man Utd" turi daug puikių jaunų žaidėjų. 11 metrų baudinys Paryžiuje buvo puikus pavyzdys, kad rungtynėse gali nutikti bet kas. Mes žinome, kokia pavojinga yra "United" komanda.

Man tai bus išskirtinės rungtynės. Atvykau čia būdamas vaiku, o išvykau jau kaip subrendęs vyras. Išmokau labai daug dalykų – ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Buvau čia nuo 17-os metų iki 21-erių ir per tą laiką įgijau didžiulę patirtį, kurios reikėjo tampant profesionalu. Turėjau įvairių patirčių – blogų ir gerų. Gyvenau čia vienas ir tikrai išmokau naujų dalykų. Galiu pasakyti tiek, kad į Barseloną sugrįžau būdamas visai kitokia asmenybe", – pridūrė katalonas.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos