G. Southgate'as nesiruošia keisti Anglijos rinktinės žaidimo stiliaus

Anglijos rinktinė ketvirtadienį pasitraukė iš kovos dėl UEFA Tautų lygos trofėjaus, kuomet pusfinalyje po pratęsimo rezultatu 1:3 nusileido Nyderlandų futbolininkams.

Garetho Southgate'o auklėtiniai subirėjo per pratęsimą, kuomet dvi grubios klaidos gynyboje leido olandams iškovoti pergalę bei žengti į turnyro finalą.

Vis tik Anglijos rinktinės strategas šių klaidų nesureikšminą ir tikina, kad jo komanda ir toliau demonstruos panašaus stiliaus futbolą.

"Aš prašau savo komandos drąsiau žaisti gynyboje. Jei mes to nedarytume, tuomet mūsų nebūtų šioje turnyro fazėje.

Pralaimėjome ne dėl to, kaip mes norėjome žaisti, bet dėl prasto išpildymo ir nuovargio.

Tai nebuvo tik tie du įvarčiai per pratęsimą. Darėmė klaidų ir suteikėme jiems pakankamai progų bei už tai turėjome būti nubausti jau anksčiau", - po pralaimėjimo sakė G. Southgate'as.

Anglijos futbolininkams Tautų lygoje dar liko rungtynės dėl trečiosios vietos, kur jiems iššūkį mesti pabandys Šveicarijos rinktinė.