G. Xhaka: "Toliau kovosiu dėl savo vietos komandoje"

Tik šį sezoną Londono "Arsenal" kapitonu tapęs Granitas Xhaka buvo priverstas labai greitai atsisveikinti su šiomis pareigomis. 

Rungtynėse su "Crystal Palace" šveicaras buvo pakeistas antrajame kėlinyje, o jo žaidimu nepatenkinti "kanonierių" fanai akivaizdžiai išreiškė nepasitenkinimą. Tokios reakcijos sulaukęs G. Xhaka į tai atsakė įvairiais rankų gestais, o vos palikęs aikštę nusimovė marškinėlius ir patraukė į rūbinę.

Po šio incidento G. Xhaka aikštėje daugiau nebepasirodė, o užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog šveicaras jau žiemą turėtų palikti Londono ekipą.

Vis tik apie savo situaciją prakalbęs buvęs "Arsenal" kapitonas teigė, kad yra pasiruošęs ir toliau kautis dėl savo vietos komandoje.

"Galite būti tikri, kad aš ir toliau kovosiu dėl savo vietos komandoje ir sunkiai dirbsiu kiekvienoje treniruotėje. Jaučiu, kad ši istorija jau praietyje ir esu pasiruošęs žaisti.

Vėl jaučiuosi gerai. Praėjusią savaitę sunkiai dirbau treniruotėse ir laukiu, kuomet treneris nuspręs mane išleisti į aikštę", - bendraudamas su "SonntagsBlick" kalbėjo G. Xhaka.

Šveicaras taip pat prisiminė ir daug aistrų sukėlusį momentą mače su "Crystal Palace". Vidurio saugas tikino, jog iki šiol nesupranta tokios fanų reakcijos.

"Kuomet buvau keičiamas, fanai tiesiog ėmė džiūgauti. Tai mane labai įskaudino. Vis dar negaliu suprasti tokios jų reakcijos, ypač to didžiulio priešiškumo, kuris buvo nukreiptas prieš mane.

Kiek prisimenu, fanai visuomet man buvo labai svarbia sporto dalimi. Visuomet jaučiau jiems didžiulę pagarbą už atsidavimą ir sportininkų palaikymą. Fanų kritika, kuri būna teisinga, padeda sportininkams tobulėti.  

Nesakau, kad negaliu priimti kritikos. Jei komandos rezultatai yra prasti, mes privalome ją išgirsti ir padaryti tam tikras išvadas. Vis tik kapitono įžeidinėjimas tikrai pablogina atmosferą komandoje, kurią jie patys nori palaikyti", - pridėjo buvęs "Arsenal" kapitonas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos