Rusija iškovojo svarbią pergalę rungtynėse su Suomija © AP nuotr.

Antrąjį Europos čempionato grupių ratą atidarė B grupės rungtynės, kuriose susitiko Rusijos ir Suomijos rinktinės. Jose triumfavo rusai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 1:0 ir įsirašė 3 svarbius taškus.

Rungtynės prasidėjo aktyviai. Jau 4-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Suomijos rinktinė, tačiau VAR po peržiūros įvartį atšaukė dėl nuošalės. Vėliau tiek viena, tiek kita rinktinė turėjo nemažai progų, tačiau jomis pasinaudot nepavyko.

Pirmasis kėlinys buvo pažymėtas ir įvairiais stabdymais, traumomis, todėl buvo pridėtos 6 minutės papildomo laiko. Per tą pridėtinį laiką, 2-ąją jo minutę pasižymėjo Rusija. Aleksėjus Miranchukas puikiu, technišku smūgiu kamuolį pasiuntė į tolimą vartų kampą ir išvedė rusus į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje vėlgi progų abi rinktinės tikrai turėjo, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo ir Rusija rungtynėse prieš Suomiją triumfavo 1:0.

Dabar grupėje Rusija susilygino taškais su tais pačiais suomiais bei belgais ir pagerino savo pozicijas prasibrauti į atkrintamąsias. Suomiams greičiausiai dar bent tašką reikės iškovoti prieš Belgiją, norint prasibrauti į išsvajota atkrintamųjų etapą.