G.Freidgeimas: praėjusios rungtynės mums tapo labai geru spyriu į užpakalį

Lietuvos futbolo A lygos 2 turo rungtynėse savo aikštėje 0:1 Utenos „Uteniui“ nusileidęs Vilniaus „Žalgiris“ jau rytoj, kovo 16-ąją, turės galimybę atsigriebti. Ketvirtadienį „Sportimos“ manieže žalgiriečiai susitiks su „Kauno Žalgiriu“. Tai bus paskutinės rungtynės prieš beveik dvi savaites truksiančią pertraukėlę, skirtą rinktinių dvikovoms.

Po „juodojo sekmadienio“ žalgiriečiai pirmadienį ilsėjosi, o antradienį vėl kibo į darbą. Trečiadienį „Žalgirio“ stratego Valdo Dambrausko auklėtiniai plušėjo „Sportimos“ manieže, o po pietų rinkosi į viešbutį „Green Hotel“, kur vyko rungtynių su „Uteniu“ analizė.

„Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas pripažino, kad po nesėkmės komandoje nuotaikos yra ne pačios geriausios. Tačiau patyręs futbolininkas pastebėjo, kad toks pralaimėjimas gali būti ir naudingas. „Mes šį pralaimėjimą priėmėme kaip pamoką, iš kurios turime pasimokyti ir nebekartoti klaidų. Juk labiausiai pasimokai ne iš pergalių, o iš pralaimėjimų. Tos rungtynės mums tapo labai geru spyriu į užpakalį ir parodė, kad aikštėje negalima atsipalaiduoti nė vienai minutei“, – samprotavo G.Freidgeimas.

Jam pritarė ir „Žalgirio“ puolėjas Darvydas Šernas. Rungtynėse su „Uteniu“ 32 metų futbolininkas į varžovų vartus atliko net 8 smūgius ir pagal šį rodiklį pranoko visus kitus A lygos futbolininkus. Tačiau pasiųsti kamuolio į Utenos komandos vartų tinklą D.Šernui nepavyko. Jo teigimu, visas klaidas galima ištaisyti tik darbu. „Nuotaikos darbinės, vis tik dabar dar tik čempionato pradžia. Nėra prasmės dairytis atgal ir liūdėti dėl pralaimėjimo. Tikiuosi, kad komanda padarė reikiamas išvadas. Esame profesionalai, žinome, ką turime daryti aikštėje. Reikia dar daugiau dirbti treniruotėse, su didesniu užsivedimu, atsidavimu. Sėkmė, pergalės ir įvarčiai ateina tik per darbą treniruotėse“, – kalbėjo D.Šernas.
 
„Žalgirio“ puolėjo žodžius patvirtino ir futbolininkų darbas treniruotės metu. Treneriams ne kartą teko raminti kietai į kovą ėjusius futbolininkus, šypsenas ir juokus pakeitė susikaupimas, sportinis pyktis. „Galima sakyti, kad pralaimėjimas mus pažadino, motyvavo, atsirado sportinis pyktis, užsivedimas. Tai labai jaučiasi ir treniruotėse. Kiekvienas žaidėjas dabar jau supranta, kad viena koja nieko A lygoje neįveiksi. Pasirengimas rungtynėms prasideda treniruotėse, tad būtent čia reikia pradėti įrodinėti savo sugebėjimus. Gerai, kad kitos rungtynės įvyks jau ketvirtadienį, nereikės laukti kelias savaites. Norime ne tik laimėti, bet pademonstruoti gerą žaidimą bei tokiu būdu reabilituotis prieš žiūrovus už nesėkmę su „Uteniu“, – patikino G.Freidgeimas.
 
Vilniečiams rungtynėse su svečiais iš Kauno teks verstis be pagal individualią programą dirbančių Komneno Andričiaus, Mahamane'o Traore ir Serge‘o Nyuiadzi. Žalgiriečių gretose nebus ir Manto Kuklio. 29 metų futbolininkas A lygos 1 turo rungtynėse Klaipėdoje patyrė blauzdos traumą ir iki šiol negali sportuoti visa jėga. Savo ruožtu, dvikovoje su „Uteniu“ aikštę dėl traumos palikęs Bahrudinas Atajičius bus pasiruošęs padėti komandai.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos