H. Flicką nuliūdino „Bayern“ žaidimas gynyboje © „Reuters“ nuotr.

Miuncheno „Bayern“ šeštadienį iškovojo dar vieną svarbią pergalę kovoje dėl „Bundesliga“ pirmenybių titulo.

Bavarai džiaugėsi triuškinančia pergale 5:2, tačiau Frankfurto „Eintracht“ antrajame kėlinyje bandė patriukšmauti, kai per 3 minutes įmušė du įvarčius ir priartėjo iki minimalaus skirtumo.

„Kai rezultatas tapo 3:0 „išsijungėme“ iš žaidimo“, – po rungtynių teigė bavarų treneris Hansi Flickas. – „Eintracht“ gerai žaidžia po standartinių situacijų, mes puikiai tai žinojome. Atrodėme tikrai prastai, nors ir apie tai buvo daug kalbėta.“

Kitą savaitę „Bayern“ laukia dvikova su Dortmundo „Borussia“ ekipa, kuri sėkmingo pasirodymu atveju sumažins atsilikimą iki taško.

„Tikimės išlaikyti „sausus“ vartus“, – prieš laukiantį mūšį su BVB sakė H. Flickas. – Tai padaryti nebus lengva, nes „Borussia“ turi puikią komandą. Visi laukiame aukšto lygio rungtynių.“

„Borussia“ po sezono atnaujinimo sužaidė dvejas rungtynes ir kol kas nepraleido įvarčio.