III turas "A-lygoje": lieka du lyderiai

Sekmad ienį sužaistos "A-lygos" trečiojo turo rungtynės. Po šio turo vis labiau aiškėja turnyrinės lentelės padėtis: taškų neprarado tik čempionas "Kaunas" ir vicečempionas "Ekranas", trečioje vietoje "Atlantas", vietas lentelės viduryje dalijasi trys Vilniaus komandos, o autsaideriai - "Šilutė" ir "Sūduva".


"%c00123" - "%c00032" 0 - 0

Pirmą kartą Vilniaus derbį žaidė "Vėtros" klubas, nes jis šiemet į sostinę persikelė iš Rūdiškių. Šios rungtynės svarbios ir kitu atžvilgiu - abu klubai kolkas lentelės viduryje, o "Vėtra vis dar siekia savo pirmos pergalės šį sezoną.
Mačo pradžioje buvo daug kietos kovos bei pražangų, ir tai trukdė komandoms pereiti arčiau varžovų vartų. Grubaus žaidimo pasekmes pirmas pajuto "Žalgiris", kai %p2571 buvo priverstas palikti aikštę dėl traumos. Po keturių minučių
%p02615 iššokęs vienas prieš žalgiriečių vartininką Malinauską griuvo, bet buvo nubaustas geltona kortele už vaidybą.
Antrojo kėlinio pradžia buvo geresnė "Žalgiriui", 50 minutę "Vėtros" vartininkas Poškus po smūgio ne visai sėkmingai atmuša kamuolį prieš save, bet žalgiriečiai nespėja prie kamuolio. Vėliau progų po kampinių neišnaudoja "Vėtra", o kitoje aikštės pusėje Poškus gelbsti savo komandą.


"%c00030" - Marijampolės "%c00125" 3 - 0
7' %p02644
36' %p02642
76' %p02643

FBK "Kaunas" pagaliau pademonstravo geresnį žaidimą ir, iškovoję pergalę, toliau žengia koja kojon su "Ekranu". Tiesa, varžovas irgi nebuvo grėsmingas - Marijampolės komandai pastaruoju metu nekaip sekasi, nes jiems reikia žaisti išvykose.
Kauniečiai pradėjo rungtynės susikaupę ir jau septintą minutę išsiveržė į priekį: buvo skirtas baudos smūgis, Bezykornovas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, ir smūgiu galva Zelmikas pasiuntė kamuolį į vartus. "Sūduva" po įvarčio užgulė varžovus, bet nieko pavojingesnio jiems nepavyko sukurti. "Kaunas" kontratakavo ir 36 min. padidino persvarą: Žvingilas, gavęs tolimą perdavimą, pastebėjo, kad iš vartų išėjęs Ramonas, ir permetė šį tiksliu smūgiu.
Antrajį kėlinį geriau pradėjo svečiai. Jie stengėsi sušvelninti skirtumą, tačiau kauniečių gynėjai ir vartininkas žaidė užtikrintai. Arčiausiai įvarčio "Sūduvai" buvo Butkus, kurio smūgį, atšokusį nuo gynėjo, atmušė "Kauno" vartininkas Padimanskas. Sužaidus maždaug penkiolika antro kėlinio minučių traumą gavo Žvingilas, vietoj jo į aikštę išbėgo Barevičius. Pastarasis sėkmingai įsijungė į žaidimą, ir po jo perdavimo krito trečiasis įvartis, kurį įmušė Beniušis.


Panevėžio "%c00033" - Klaipėdos "%c00124" 1 - 0
25' %p02696

45' iš aikštės pašalintas %p02698

Panevėžyje turėjo paaiškėti kuri iš dviejų (ar abi) pirmas vietas užimančių komandų praras taškus. "Ekranas" išnaudojo namų stadiono pranašumą, ir šventė pergalę minimaliu rezultatu.
Mačas prasidėjo nervingai ir be didesnių įvykių. Pirmieji progą išnaudojo šeimininkai - 26 min. Gardzijauskas permetė kamuolį į priekį Lukšiui, šis iššokęs vienas prieš vartininką smūgiavo tiksliai. Praleidę įvartį svečiai pradėjo atakuoti ir pora kartų buvo arti rezultato išlyginimo. Kėlinio pabaigoje "Ekrano" žaidėjas Kučys buvo pašalintas iš aikštės, nes užstodamas komandos draugą Savėną nustūmė vieną iš varžovų.
"Ekranas" liko dešimtyje ir tai atsispindėjo antroje rungtynių pusėje. "Atlantas" užspaudė panevėžiečius, kurie daugiau gynėsi ir savo žaidimą grindė kontratakomis. Ši taktika jiems pavyko, nes daugiau niekam nepavyko pasižymėti - rungtynės baigėsi "Ekrano" pergale.
Tokia rungtynių baigtimi buvo labai nepatenkintas "Atlanto" treneris Vacys Lekevičius, pralaimėjimo priežastyse atradęs ir prastą aikštės kokybę. Jo oponentas Virginijus Liubšys sakė, kad "Ekrano" žaidimui turėjo įtakos trečiadienį žaistos Lietuvos jaunimo rinktinės rungtynės, nes daug Panevėžio klubo žaidėjų buvo kurį laiką išvykę į Baltarusiją.


"%c00141" - "%c00140" 0 - 3
50' %p02569
80' %p02564
86' %p02740

71' iš aikštės pašalintas %p02595

Klaipėdoje susikovė du lygos autsaideriai. Šilutiškiai, gerai sužaidę pirmą kėlinį, antrajame palūžo, ir pralaimėjo praleidę tris įvarčius.
"Šilutė" buvo aktyvesnė rungtynių pradžioje ir po 20 minučių neišnaudojo progos pasižymėti baudos smūgiu iš penkiolikos metrų. Vėliau vilniečius gelbsti vartininkas Dilys. Svečiai pradeda geriau žaisti kėlinio pabaigoje, bet nesukuria pavojingesnių progų.
Antrojo kėlinio penktą minutę "Vilnius" išsiveržia į priekį po Tomo Rimo įvarčio galva. "Šilutė" netrukus atsako pavojingu išpuoliu, bet jiems sukliudo skersinis. 71 min. užsidirbęs antrą geltoną kortelę iš aikštės šalinamas vilnietis Biržinis. Šilutiškiai bando išnaudoti kiekybinę persvarą, tačiau jiems niekaip nepavyksta įmušti. "Vilnius" rungtynėms einant į pabaigą įmuša dar du kartus ir užsitikrina pirmąją pergalę sezone.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos