„Inter“ įvarčių mašina nušlavė SPAL ekipą © JumpStory nuotr.

Italijoje šį sezoną įvarčių tikrai nestinga. Šį kartą 33-iojo turo rungtynėse lengvą pergalę išvykoje iškovojo Milano „Inter“ ekipa.

Svečiai net 4:0 nugalėjo šeimininkus SPAL ekipą. Pirmąjį įvartį 37-ąją minutę pelnė A. Candreva.

Antrasis įvartis krito tik po ilgosios pertraukos. 55-ąją minutę pasižymėjo C. Biraghi.

Neilgai trukus, vos po penkių minučių trečiąjį ekipos įvartį pelnė A. Sanchezas.

Pergalę užtvirtino 74-ąją minutę R. Gagliardini, po puikaus L. Martinezo perdavimo.

Po šios pergalės Milano „Inter“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkdami „Atalanta“ futbolininkus.

SPAL ekipai šis pralaimėjimas dar labiau sudrumstė planus, siekiant ir kitą sezoną rungtyniauti „Serie A“.

Kitose rungtynėse „Inter“ žais prieš „AS Roma“ futbolininkus.

„Torino“ 3:0 „Genoa“