Antrosios "Feyenoord" ekipos saugas Jorge Acuña per antrųjų (rezervo) komandų varžybas su kitu Olandijos klubu Amsterdamo "Ajax" buvo rimtai sužeistas į aikštę įsiveržus Amsterdamo klubo aistruoliams, pranešama oficialiame klubo tinklalapyje.

Iš Čilės kilęs žaidėjas patyrė galvos, kaklo, krūtinės bei pilvo traumas, kai į akštę "De Toekomst" stadione netikėtai įsiveržė "Ajax" gerbėjai. Buvo sužeisti ir dar keli kiti Roterdamo ekipos žaidėjai, įskaitant ir pagrindinėje sudėtyje žaidžiančius Robiną van Persie ir Danko Lazovičių, tačiau jų traumos nėra tokios rimtos, kaip Acuños, kuris tuoj pat greitosios pagalbos automobiliu buvo nugabentas į ligoninę.

"Siaubingas chaosas", - taip situaciją įvertino "Feyenoord" antrosios komandos treneris Mario Beenas. "Mano žaidėjai gulėjo ant žolės visoje aikštėje, juos gelbėjo antrosios "Ajax" komandos treneris Johnas van Schip bei "Ajax" žaidėjas Danielis de Ridderis". Tokį sirgalių elgesį pasmerkė ir "Feyenoord" generalinis direktorius Arie van Eijdenas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos