Ispanijoje – svarbus "Getafe" taškas ir "Valencia" pergalė miesto derbyje

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar penkerios 31-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje Madrido "Getafe" susitiko su "Real Valladolid". Dėl Čempionų lygos vietos kovojanti Ispanijos sostinės ekipa liko be pergalės, tačiau net ir žaisdama dešimtyje pasiekė tašką.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį. 62-ąją minutę "Getafe" liko žaisti dešimtyje, o vos už septynių minučių šeimininkus į priekį išvedė Enesas Unalas.

Visgi pridėto laiko paskutinėmis akimirkomis "Getafe" išsiprašė teisėjo 11 metrų baudinio, o jo realizuoti stojęs Jorge Molina nesuklydo.

"Getafe" po lygiųjų prarado ketvirtąją poziciją, tačiau juos nuo "Sevilla" skiria tik taškas.

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" po rezultatyvios kovos palaužė "Rayo Vallecano". Įvarčius nugalėtojams mušė Raulis Garcia ir du kartus pasižymėjęs Inaki Williamsas.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Real Sociedad" – "Eibar" lygiosiomis bei itin svarbia "Villarreal" pergale.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Valencia" rezultatu 3:1 nugalėjo "Levantę". Du įvarčius nugalėtojams pridėjo Santi Mina, dar vieną – Goncalo Guedesas.

"Real Valladolid" 2 - 2 "Getafe"
14' [0 - 1] M. Arambarri
30' [1 - 1] S. Guardiola
69' [2 - 1] E. Unal (11 m. baudinys)
90+6' [2 - 2] J. Molina (11 m. baudinys)
62' M. Olivera ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 3 - 2 "Rayo"
2' [1 - 0] I. Williams
45' [1 - 1] A. Moreno
50' [2 - 1] I. Wiiliams
72' [3 - 1] R. Garcia
85' [3 - 2] R. de Tomas
18' R. Garcia ("Athletic") nerealizavo 11 m. baudinio
52' L. Advincula ("Rayo") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 1 - 1 "Eibar"
1' [1 - 0] Juanmi
85' [1 - 1] J. Jordan

"Girona" 0 - 1 "Villarreal"
7' [0 - 1] S. Chukhwueze

"Valencia" 3 - 1 "Levante"
2' [1 - 0] S. Mina
56' [1 - 1] S. Soler (į savus vartus)
57' [2 - 1] G. Guedes
63' [3 - 1] S. Mina