Ispanijos spauda neabejoja: „Real“ akademijoje auga naujasis S. Ramosas © realmadrid.com nuotr.

18-metis Pablo Ramonas – daugiausiai žadantis vidurio gynėjas Madrido „Real“ akademijoje, rašo eilę metų jaunuosius Ispanijos futbolo talentus stebintis dienraščio AS žurnalistas Sergio Santosas.

2001-ais metais gimęs gynėjas prie Madrido „Real“ akademijos prisijungė tik praėjusią vasarą, tačiau dėl jo perspektyvų žaisti pagrindinėje komandoje abejonių beveik nėra.

„Mallorca“ klubo užaugintas gynėjas šį sezoną žaidžia 19-mečių komandoje, kuri varžosi UEFA Jaunimo lygoje. Būtent šiame turnyre P. Ramonas kol kas ir paliko ryškiausią pėdsaką.

Apie jį kalbos pradėjo sklisti jau rudenį, kai jis surengė fenomenalų pasirodymą prieš bendraamžius iš Turkijos – Stambulo „Galatasaray“ žaidėjus.

P. Ramonas minėtose rungtynėse „valė“ viską, kas pasitaikė jo kelyje ir 89-ąją minutę smūgiu galva išplėšė pergalę „Real“ jaunimo komandai – 1:0.

Perspektyvus ispanas prie „Real“ sistemos prisijungė kartu su atraminiu saugu Xavi Sintesu, kuris iki tol taip pat žaidė „Mallorca“ ekipoje. „Baltųjų“ komandai ši operacija kainavo 1,2 mln eurų.

AS žaidėją jau lygina su „Real“ kapitonu Sergio Ramosu. Tokie palyginimai nėra atsitiktiniai – P. Ramonas mėgsta improvizuoti gynyboje, pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, lyderyste bei geru žaidimu galva.

Minėtas dienraštis teigia, kad „Real“ treneriai ir vadovybė jau pastebėjo šio žaidėjo potencialą, tačiau greitų šuolių dar nedarys – kitą sezoną jis pradės žaisti antroje komandoje bei reguliariai bus kviečiamas į pagrindinės ekipos treniruotes.

AS taip pat pabrėžia šio žaidėjo profesionalumą bei požiūrį į darbą.

Įdomu tai, kad su šiuo futbolininku jau spėjo susipažinti ir Lietuvos jaunieji žaidėjai. 2019-ųjų spalį Ispanijos 19-mečių rinktinė rezultatu 2:0 pranoko lietuvius, o vieną iš įvarčių (maždaug iš 20 metrų) pelnė P. Ramonas.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos