Įspūdinga Madrido "Real" pergalė pažymėta penkiais C.Ronaldo įvarčiais, "Barca" turėjo vargo su "Celta" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 29-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" futbolininkai "Santiago Bernabeu" stadione susitiko su "Granada" vienuolike. Carlo Ancelotti auklėtiniai varžovus sudaužė kaip Šv. Velykų margučius rezultatu 9-1.

Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Garethas Bale'as, pademonstravęs savo techninius sugebėjimus ir "išmaudęs" varžovų vartininką. Nuo šio įvarčio prasidėjo varžovų triuškinimas bei Cristiano Ronaldo šou.

Portugalas jau vos per aštuonias minutes spėjo pelnyti net tris įvarčius ir 38-ąją minutę "Real" pirmavo rezultatu 4-0. Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo sėkmingu karališkojo klubo žaidimu.

52-ąją minutę savo pirmąjį įvartį pelnė ir Karimas Benzema, o vos po dviejų minučių C.Ronaldo savo sąskaitoje jau turėjo keturis įvarčius.

56-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo prancūzas K.Benzema. 74-ąją minutę "Granada" ekipai pavyko pelnyti garbės įvartį, tačiau po devynių minučių svečių komandos kapitonas Diego Mainzas įsispyrė į savus vartus.

Po šio skaudaus smūgio "Granada" dar labiau palūžo, o 89-ąją minutę C.Ronaldo pelnė savo penktąjį įvartį. Portugalui tai buvo pirmasis karjeros "manita".

Kitose rungtynėse turnyrinės lentelės lyderiui "Barcelona" klubui taip lengva nebuvo. Luiso Enrique auklėtiniai minimaliu skirtumu nugalėjo Vigo "Celta" vienuolike.

Visas rungtynes vyravo apylygis žaidimas, tačiau 73-ąją minutę svečiai iš Barselonos skaudžiai nubaudė šeimininkus. Po Xavi perdavimo pergalingą įvartį pelnė Jeremy Mathieu.

Po sunkios pergalės "Barcelona" išsaugojo 4 taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį Madrido "Real".

Kiti susitikimai baigėsi "Valencia" - "Villarreal" nulinėmis lygiosiomis ir Madrido "Getafe" pergale prieš La Korunjos "Deportivo".

"Real Madrid" 9 - 1 "Granada"

25' [1 - 0] G.Bale

30' [2 - 0] C.Ronaldo

36' [3 - 0] C.Ronaldo

38' [4 - 0] C.Ronaldo

52' [5 - 0] K.Benzema

54' [6 - 0] C.Ronaldo

56' [7 - 0] K.Benzema

74' [7 - 1] R.Ibanez

83' [8 - 1] D.Mainz (į savus vartus)

89' [9 - 1] C.Ronaldo

"Valencia" 0 - 0 "Villarreal"

"Getafe" 2 - 1 "Deportivo"

18' [1 - 0] Alexis

34' [2 - 0] S.Escudero

79' [2 - 1] Toche

"Celta" 0 - 1 "Barcelona"

73' [0 - 1] J.Mathieu

88' F.Orellana ("Celta") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7625442" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>