Įspūdingais įvarčiais apsikeitusios "Newcastle" ir "Man City" ekipos išsiskyrė lygiosiomis

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį po pietų buvo sužaistos pirmosios 14-ojo turo rungtynės.

Dar labiau šansus šį sezoną pakovoti dėl titulo sumažino "Manchester City" komanda, kuri išvykoje išleido pergalę prieš "Newcastle United" – lygiosios 2:2.

Pepo Guardiolos auklėtiniai net du kartus šiose rungtynėse turėjo persvarą, tačiau "Newcastle" jau po kelių akimirkų atsakydavo įvarčiu.

22-ąją minutę Raheemas Sterlingas išvedė svečius į priekį, bet vos po trijų minučių Jetro Williamsas sugrąžino lygybę.

Tas pats įvyko ir antrajame kėlinyje, kai 82-ąją minutę, kaip tuomet atrodė galimai pergalingą įvartį, pasiekė Kevinas De Bruyne. Belgas fantastišku smūgiu iš maždaug 18 metrų nepaliko šansų varžovų vartininkui.

Visgi 88-ąją minutę ne ką prastesniu įvarčiu atsakė Jonjo Shelvey – išradingai kamuolį po standartinės situacijos įžaidusios "šarkos" sukūrė erdvės J. Shelvey, kuris vienu lietimu smeigė kamuolį į kairįjį "Man City" vartų kampą.

"Man City" atsakymų į šį įvartį neberado ir turėjo susitaikyti su apmaudžiomis lygiosiomis.

Jeigu "Liverpool" laimės savo rungtynes, "Man City" deficitas gali išaugti net iki 11 taškų.

"Newcastle" 2 - 2 "Man City"
22' [0 - 1] R. Sterling
25' [1 - 1] J. Willems
82' [1 - 2] K. De Bruyne
88' [2 - 2] J. Shelvey