Įvarčių fiestą surengę "Riteriai" grįžo į trečią poziciją

Rezultatyviausią mačą šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje sužaidė Vilniaus „Riteriai“.

Baltarusio Alberto Rybako treniruojama komanda namuose 30-ojo turo susitikime rezultatu 5:2(2:2) įveikė Klaipėdos „Atlantą“, kuriam vadovavo pasitraukusį strategą Viktorą Dobrecovą pakeitęs Donatas Navikas.

Dvikovos pradžioje vyko tikra įvarčių fiesta. 9-ąją minutę „Atlantą“ į priekį išvedė pirmą kartą šio sezono A lygoje į kovą mestas 19-metis Tomas Gvazdinskas, tačiau svečiai pranašumu ilgai nesidžiaugė, kadangi 11-ąją minutę nuo gynėjų pabėgęs Teremas Moffi perkėlė kamuolį per vartininką Stefano Kunčevą, o dar po dviejų minučių asistavo Mindaugui Grigaravičiui, kuris jį pasiuntė į tuščius vartus.

Netrukus trečią įvartį galėjo pelnyti Justinas Marazas – „Riterių“ saugas galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį.

39-ąją minutę uostamiesčio klubas džiaugėsi po labai efektingo epizodo. Vilius Armanavičius pirmą įvartį šiame sezone pelnė, kai meistriškai iš maždaug 20 metrų užsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Antrame kėlinyje „Riteriai“ perėmė iniciatyvą ir gana greitai vėl išsiveržė į priekį. Valdemaras Borovskis baudos aikštelėje galva numetė kamuolį M. Grigaravičiui ir šis itin galingu šūviu nukreipė kamuolį į vartus, pelnydamas 7 įvartį šių metų A lygoje.

Labai daug problemų varžovams kėlė „Atlanto“ lyderis Darvydas Šernas. Puolėjas sykį suklaidino oponentą, tačiau stipriam smūgiui iki tikslo pritrūko labai nedaug.

Peilio ašmenimis vaikščioję šeimininkai vis tik įtvirtino savo pergalę: 84-ąją minutę pasižymėjo Dovydas Virkšas, o po 4 minučių tas pats „Riterių“ saugas asistavo Ernestui Stočkūnui, pelniusiam savo pirmą karjeros įvartį A lygoje.

49 taškus turintys „Riteriai“ pakilo į trečią vietą ir į ketvirtą poziciją nukritusį „Kauno Žalgirį“ lenkia 2 taškais.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uhIwoPJtpjk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>