J. Kloppo agentas įsitikinęs, kad jis tiktų "Bayern"

Miuncheno „Bayern“ ekipa ir toliau yra aktyviose paieškose dėl trenerio pozicijos kitam sezonui. Po šio sezono komandą tikrai paliks Juppas Heynckesas, o kas jį pakeis – išlieka neaišku.

Tiesa, vienas pretendentų galėtų būti „Liverpool“ komandos strategas Jurgenas Kloppas. Vokiečio agentas tiki, jog jo klientas puikiai tiktų bavarams. Vis dėlto M. Kasicke tikina, jog J. Kloppas negalvoja apie kitas komandas.

„Jo kontraktas galioja iki 2022-ųjų ir nemanau, kad jo darbas čia yra atliktas. Bet reikia atsiminti kelis faktorius. Kai tu atvyksti į Angliją, tu negali nuvertinti žiemos pertraukos.  Tai sutrumpina tavo gyvenimą.

Darbas viename geriausių Europos komandų nėra nepatrauklus, bet viskas turi puikiai tikti. Taip, „Bayern“ ieško trenerio šią vasarą, bet Jurgenas turi ilgalaikį kontraktą. Šiuo metu Jurgenas negalvoja apie darbą kitame klube.

Joks treneris nėra didesnis už jokį klubą. Komanda visada turi būti didesnė. Jurgenas tikrai nėra per didelis „Bayern“ komandai ir „Bayern“ nėra per didelė jam. Jis tikrai galėtų imtis šio darbo. „Bayern“ ir Kloppas puikiai tiktų, bet tai nėra vienas iš variantų šiuo metu“, - kalbėjo trenerio agentas Marcas Kasicke.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos