J. Lingardas: "Atrodo, kad priklausomai nuo varžovų pasikeičia ir mūsų požiūris"

"Manchester United" gruodžio mėnesio pradžioje iškovojo dvi puikias pergales prieš "Tottenham" bei "Manchester City", tačiau vėliau sekė du ne tokie sėkmingi pasirodymai - lygiosios su "Everton" bei sensacingas pralaimėjimas prieš "Watford".

"Raudonųjų velnių" atakuojantis saugas Jesse Lingardas įsitikinęs, kad tokie žaidimo svyravimai yra susiję su netinkamu komandos mentalitetu.

"Tai gana keista. Galbūt, viskas susiję su mūsų požiūriu į tam tikras rungtynes. Kartais atrodo, kad į rungtynes išeiname taip, tarsi jas jau būtume laimėję.

Jei pavyktų išlaikyti stabilumą bei nusiteikimą, kokį rodėme mačuose su "City" ir "Tottenham", nematau priežasčių, kodėl negalėtume laimėti visų rungtynių.

Atrodo, kad priklausomai nuo varžovų pasikeičia ir mūsų požiūris. Norint išlaikyti stabilumą, privalome visose rungtynėse išlaikyti tokį patį nusiteikimą.

Kuomet rungtynes pradedame su tinkama energija, tuomet galime sukelti labai daug problemų", - bendraudamas su "Daily Mail" kalbėjo J. Lingardas.

27-erių anglas taip pat atskleidė, kad yra pasiruošęs prisiimti lyderio rolę ir už aikštės ribų.

"Esu tarsi jungtis tarp jaunų ir labiau patyrusių žaidėjų. Dar sezono pradžioje sakiau, kad noriu tapti lyderiu už aikštės ribų.

Jaunimo komandose visuomet buvau svarbus rūbinėje. Noriu prisiimti šią rolę pagrindinėje komandoje bei tapti svarbiu žmogumi ir už aikštės ribų", - pridėjo anglas.

Straipsnio įvertinimas: 3 5
 • Mldc

  Gal tu i Evertona keliauk but lyderiu

  • 0
 • Mldc

  Gal tu i Evertona keliauk but lyderiu

  • 0
 • Mldc

  Gal tu i Evertona keliauk but lyderiu

  • 0

Kitos naujienos