J. Tebas užsiminė, kada gali atsinaujinti "La Liga" pirmenybės © JumpStory nuotr.

Futbolo pasaulis ir toliau gyvena laukimo nuotaikomis bei ieško variantų pratęsti nacionalinius čempionatus bei tarptautinius turnyrus.

"La Liga" prezidentas Javiertas Tebas atskleidė, kad idealaus scenarijaus atveju Ispanijos čempionatas galėtų atsinaujinti dar gegužės pabaigoje, tačiau taip pat yra numatytos ir vėlesnės sugrįžimo į stadionus datos.

"Kartu su UEFA svarstome įvairiausius variantus. Kol kas realiausia, kad pirmenybes galėsime atnaujinti gegužės 28-ąją, birželio 6-ąją arba 28-ąją.

Kol kas negalime pasakyti tikslios datos. Daug kas priklausys nuo Ispanijos valdžios sprendimų. Iki tol turime pakankamai laiko sugrįžti į treniruotes ir pasiruošti likusioms rungtynėms", - bendraudamas su BBC kalbėjo J. Tebas.

"La Liga" prezidentas taip pat teigė, kad jei pirmenybės nebus atnaujintos, klubai praras maždaug milijardą eurų.

"Žvelgiant iš ekonominės pusės, įskaičiuojant ir pinigus, gaunamus iš Europos turnyrų, Ispanijos klubai prarastų maždaug milijardą eurų, jei pirmenybės nebus atnaujintos.

Jei sugrįšime ir žaisime be žiūrovų, tuomet nuostoliai sieks maždaug 300 mln. eurų. Net jei pavyks žaisti su žiūrovais, dėl šios situacijos klubai vis tiek neteks apie 150 mln. eurų", - pridėjo J. Tebas.

Ispanijos klubams uždrausta atnaujinti treniruotes bent iki balandžio 26 dienos.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos