Jaunuosius Lietuvos talentus įveikė latviai

Lietuvos U-17 rinktinė nesėkme pradėjo Baltijos taurės varžybas Estijoje. Lietuviai pirmajame mače 1:2 pralaimėjo Latvijai.

Nors pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, latviai antrąjį kėlinį žaidė mažumoje dėl pašalinto žaidėjo. Nepaisant to, 48 minutę kaimynai išsiveržė į priekį kurioziniu įvarčiu nuo kampinio gairelės.

54 minutę Motiejui Slivkai pavyko išlyginti rezultatą, bet po dešimties minučių pranašumą varžovai atstatė.

Po pertraukos iš aikštės buvo pašalintas latvių žaidėjas, bet lietuviams nepavyko išnaudoti kiekybinio pranašumo.

Antrąsias rungtynes Baltijos taurėje Lietuva žais sekmadienį, 13 valandą prieš Estiją.

U-17 rinktinė nesėkme pradėjo Baltijos taurės varžybas Estijoje. Lietuviai 1:2 pralaimėjo Latvijai. Įvartį mūsų komandai pelnė Motiejus Slivka.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-17 – Latvija U-17 1:2 (1:1)
Voru stadionas
Teisėjas – Richard Toom

Įvarčiai: 48 min. K. Penkevics (0:1), 54 min. M. Slivka (1:1), 64 min. J. Novikovs (1:2)

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Motiejus Slivka, Matijus Remeikis (41 min. Vaidas Magdušauskas), Vakaris Skibiniauskas (53 min. Titas Buzas), Artemijus Tutyškinas, Eimantas Dzinga, Saulius Vikertas (67 min. Saulius Vikertas), Deividas Dovydaitis, Arnas Spyčius, (67 min. Nedas Jurgis Šimkutis), Motiejus Burba, Gustas Jarusevičius (61 min. Kristupas Keršys).

Atsargoje: Geraldas Širvinskas, Tim Burkert, Aleks Okolovič, Grantas Jaseliūnas, Ervinas Vilkaitis.