J.Jeremejevo ir R.Gedmino „hat-trickai“ atnešė jų klubams pergales © JumpStory nuotr.

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergalėmis džiaugėsi Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“.

„Vikingai“ Prienuose 6:3 palaužė Alytaus „Dainavos“ ekipą, kuri labai gerai priešinosi pirmajame kėlinyje. Po Vytauto Lukšos gražaus įvarčio „Dainava“ pirmoji įsiveržė į priekį, bet jau po minutės 6 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

17 minutę „Vikingus“ į priekį išvedė Paulius Osauskas, bet šįkart „Dainava“ jau po minutės rezultatą išlygino, dėka tikslaus Tito Vitukyno smūgio.

Visgi, prieš pat pertrauką kamuolys patogiai nukrito J.Jeremejevui, kuris pelnė dar vieną įvartį ir dar kartą išvedė Jonavos komandą į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vikingų“ puolėjas Arsenijus Buinickij gražiai suklaidino varžovų vartininką ir gynėją bei padidino savo komandos persvarą.

„Dainavos“ lyderis V.Lukša po šešių minučių realizavo paskirtą baudinį ir rezultatą sušvelnino, bet dar vienas J.Jeremejevo įvartis sugrąžino dvejų įvarčių pranašumą „Vikingams“, kuriems pergalę galiausiai įtvirtino Gytis Vasylius.

Kitose rungtynėse kova buvo dar atkaklesnė, o FA „Šiauliai“ 5:4 nugalėjo ŠSPC „Radviliškio“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje komandos pasižymėjo po kartą, o antrojo kėlinio pradžioje „Radviliškis“ įmušė du greitus įvarčius ir susikrovė pranašumą.

Tačiau taip pat greitai „Šiauliams“ rezultatą pavyko išlyginti. Vos per dvi minutes kamuolys du kartus atsidūrė „Radviliškio“ vartuose ir rezultatas tapo 3:3.

Artėjant kėlinio pabaigai, komandos dar kartą pasikeitė po įvartį. Reikia išskirti tai, kad „Šiaulių“ gretose „hat-tricku“ džiaugėsi Rokas Gedminas.

Galiausiai „Šiauliams“ pergalę padovanojo paskutinę minutę Rokio Lekiato realizuotas 10 metrų baudinys, o „Šiaulių“ ekipai tai buvo tik antroji sezono pergalė.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 6 : 3 Alytaus „Dainava“

8‘ [0 : 1] Vytautas Lukša

9‘ [1 : 1] Jurij Jeremejev (iš 6 m.b.)

17‘ [2 : 1] Paulius Osauskas

18‘ [2 : 2] Titas Vitukynas

20‘ [3 : 2] Jurij Jeremejev

26‘ [4 : 2] Arsenij Buinickij 

32‘ [4 : 3] Vytautas Lukša (iš 6 m.b.)

35‘ [5 : 3] Jurij Jeremejev

38‘ [6 : 3] Gytis Vasylius

FA „Šiauliai“ 5 : 4 ŠSPC „Radviliškis“

4‘ [1 : 0] Rokas Gedminas

15‘ [1 : 1] Nerijus Volkovas

21‘ [1 : 2] Justas Gulbinas (iš 6 m.b.)

23‘ [1 : 3] Laurynas Bratkauskas

26‘ [2 : 3] Justas Gulbinas (į savus vartus)

27‘ [3 : 3] Rokas Gedminas

35‘ [3 : 4] Donatas Paulauskas

38‘ [4 : 4] Rokas Gedminas

40‘ [5 : 4] Rokas Lekiatas (iš 10 m.b.)

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos