Kontrolinėje dvikovoje “Trakai” su Minsko “Dinamo” išsiskyrė taikiai

Išnaudodami savaitės pertrauką A lygoje šalies vicečempionai “Trakai” šį penktadienį praleido Minske, kur sužaidė kontrolines rungtynes su “Dinamo” futbolininkais. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Be į rinktinę išvykusių komandos draugų žaidę riteriai pirmajame dvikovos kėlinyje minskiečiams atidavė iniciatyvą, o šie ja naudojosi kūrė pakankamai pavojingus epizodus prie Timofėjaus Šeremetos ginamų vartų. Viena tų progų virto įvarčiu.

T.Šeremeta dėl įspūdingo Igno Plūko žaidimo šį sezoną A lygoje dar nedebiutavo, tačiau šiam išvykus į nacionalinę rinktinę, teko gelbėti komandą nuo minskiečių išpuolių.

Per pertrauką abi komandos atliko nemažai keitimų ir antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Varžovai vis rečiau atsidurdavo prie “Trakų” vartų, o patys riteriai ieškojo laimės “Dinamo” aikštės pusėje. Vienoje iš atakų tolimas perdavimas pasiekė rezultatyviausią “Trakų” žaidėją Maksimą Maksimovą, kuris nesunkiai susitvarkė su užduotimi bei išlygino rezultatą.

Į A lygą “Trakai” grįžta ateinantį trečiadienį. Riteriai keliaus į Kauną bei žais pirmąsias trečiojo rato rungtynes su “Stumbro” futbolininkais.