L. Goretzkos pirmas įvartis padėjo "Bayern" susitvarkyti su "Stuttgart"

Antrasis Vokietijos „Bundesliga“ čempionato turas jau įsibėgėjo, o jame netrūksta ir lygiųjų, ir įtikinamų pergalių.

Miuncheno „Bayern“ ir toliau demonstruoja itin solidų žaidimą, o geras rungtynes sužaidęs komandos naujokas Leonas Goretzka padėjo šalies čempionams 3:0 įveikti „Stuttgart“.

L. Goretzka jau 37-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį. Tai buvo pirmasis vokiečio įvartis vilkint bavarų marškinėlius.

Antrajame kėlinyje L. Goretzka atliko gerą perdavimą Robertui Lewandowskiui ir šis sužaidus valandą padvigubino „Bayern“ ekipos pranašumą.

Galiausiai po nuostabaus R. Lewandwoskio perdavimo savąjį įvartį pelnė Thomasas Mulleris, kuris nepaliko jokių vilčių „Stuttgart“. Šiame susitikime visi trys įvarčių autoriai atliko ir po rezultatyvų perdavimą.

Šiose rungtynėse Manuelis Neueris nelabai turėjo ką veikti. Aikštės šeimininkai link vartų smūgiavo vos keturis kartus ir nė vienas iš smūgių nebuvo į vartų plotą.

Vienoje įdomiausių savaitgalių dvikovų Wolfsburg“ 3:1 susitvarkė su Leverkuzeno „Bayer“ ekipa.

„Bayer“ išsiveržė į priekį 24-ąją minutę po Leono Bailey įvarčio, tačiau po 12 minučių Ramazanas Ozcanas pasiuntė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Woutas Weghorsas ir Renato Steffenas ir „Wolfsburg“ iškovojo įtikinamą pergalę.

Tuo metu „Foffenheim“ sužaidė tokiu pačiu scenarijumi ir 3:1 įveikė „Freiburg“ futbolininkus.

Šie 36-ąją minutę pirmavo po Dominique Heintzo įvarčio, tačiau po pertraukos dublį pelnė Adamas Szalai ir per pridėtą teisėjo laiką įvartį pridėjo ir Andrejus Kramaričius.

Kiek labiau teko pavargti  „Werder“ ekipai, kuri 2:1 įveikė „Eintracht“.

„Werder“ išsiveržė 20-ąją minutę po Yuya Osako įvarčio, o po 12 minučių raudoną kortelę gavo „Eintracht“ futbolininkas Jetro Willemsas.

Nepaisant to, po pertraukos Sebbastienas Halleris rezultatą išlygino, tačiau 96-ąją minutę Miloto Raschica įvartis padovanojo „Werder“ tris taškus.

Tuo metu „Nurnberg“ ir „Mainz“ ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1. Tokiu pačiu rezultatu rungtynės pasibaigė ir tarp „Augsburg“ bei „Monchengladbach“ ekipų.

„Stuttgart“ 0:3 „Bayern“
37‘ [0-1] L. Goretzka
62‘ [0-2] R. Lewandowski
76‘ [0-3] T. Mulleris.

„Bayer“ 1:3 „Wolfsburg“
24‘ [1-0] L. Bailey
36‘ [1-1] R. Ozcan (į savus vartus)
55‘ [1-2] W. Weghorst