L. Suarezo dublis pražudė "Inter", "Salzburg" buvo arti sensacijos Liverpulyje

Trečiadienį vėlai vakare antrajame UEFA Čempionų lygos grupių etapo ture buvo sužaistos dar šešerios E-H grupių rungtynės.

"Camp Nou" stadione pirmąją pergalę nuskynė "Barcelona". Luiso Suarezo vedami katalonai atsitiesė po ankstyvo įvarčio ir rezultatu 2:1 palaužė Milano "Inter" .

Antonio Conte auklėtiniams tai buvo itin skaudi nesėkmė, nes vien per pirmąjį kėlinį svečiai iš Italijos galėjo įmušti du ar net tris įvarčius.

Susitikimo pradžia "Inter" komandai žadėjo daug – jau 3-ąją minutę Lautaro Martinezas surado spragą "Barcelona" gynyboje ir pabėgęs nuo varžovų pasiuntė kamuolį į Marco-Andre ter Stegeno vartus.

Vėliau "Barcelona" bandė varžovus užspausti jų pačių baudos aikštelėje, tačiau "Inter" komandai fantastiškai pavyko išsivaduoti iš presingo ir susikurti ne vieną pavojingą progą.

Pirmajame kėlinyje dar dvi idealias progas pasižymėti turėjo Nicolo Barella ir tas pats L. Martinezas, tačiau šeimininkus gelbėjo Ter Stegeno ir Nelsono Semedo duetas.

Antrajame kėlinyje vaizdas jau buvo kitoks – "Inter" visiškai atsitraukė link savo vartų, o perėjimai iš gynybos į puolimą buvo pernelyg neveiksmingi.

58-ąją minutę švieslentėje jau degė du vienetai – rezultatą išlygino Luisas Suarezas. Urugvajietis po Arturo Vidalio perdavimo fantastišku smūgiu iš maždaug 18 metrų nepaliko šansų Samirui Handanovičiui.

Kraujo skonį pajutusi "Barceona" ties vienu įvarčiu nesustojo ir toliau kūrė pavojingas atakas prie varžovų vartų. 84-ąją minutę vienas epizodų baigėsi pergalingu įvarčiu – kone visą "Inter" gynybą prie savęs pritraukęs Lionelis Messi atidavė perdavimą L. Suarezui, o šis prasimetęs kamuolį pro Diego Godiną išplėšė pergalę katalonų ekipai.

"Barcelona" ir "Borussia" F grupėje turi po keturis taškus. "Inter" ir "Slavia" klubų sąskaitose – po vieną tašką.

"Anfield" stadione tik per plauką nuo gėdingo pasirodymo liko "Liverpool" komanda, kuri rungtynėse su "Salzburg" iššvaistė triuškinančią persvarą. Visgi net ir po trijų iš eilės praleistų įvarčių "raudonieji" surado būdų, kaip išplėšti pergalę.

Šeimininkų startas šioje dvikovoje buvo nepriekaištingas – jau 36-ąją minutę "raudonieji" turėjo trijų įvarčių persvarą: po įvartį įmušė Sadio Mane, Andrew Robertsonas ir Mohamedas Salah.

39-ąją minutę "Salzburg" vienuolikė sušvelnino atsilikimą, tačiau tuomet dar neatrodė, kad šis įvartis kardinaliai pakeis rungtynių scenarijų. Visgi antrajame kėlinyje šeimininkai buvo pritrenkti: svečiai iš Austrijos per pirmąsias 15 minučių "įsūdė" du įvarčius ir sensacingai išlygino rezultatą.

Visgi net ir po tokio šoko "Liverpool" komanda sugebėjo grįžti į rungtynes ir 69-ąją minutę pasiekti pergalingą įvartį – jo autoriumi tapo M. Salah.

"Liverpool" komandai tai buvo pirmoji pergalė E grupėje. Su keturiais taškais kol kas pirmauja "Napoli".

Kitos rungtynės Čempionų lygos antrajame ture baigėsi Londono "Chelsea", Amsterdamo "Ajax", Sankt Peterburgo "Zenit" ir "Lyon" pergalėmis.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

"Barcelona" 2 - 1 "Inter"
3' [0 - 1] L. Martinez
58' [1 - 1] L. Suarez
84' [2 - 1] L. Suarez

"Liverpool" 4 - 3 "Salzburg"
9' [1 - 0] S. Mane
25' [2 - 0] A. Robertson
36' [3 - 0] M. Salah
39' [3 - 1] H. Hee-Chan
56' [3 - 2] T. Minamino
60' [3 - 3] E. B. Haland
69' [4 - 3] M. Salah

"Lille" 1 - 2 "Chelsea"
22' [0 - 1] T. Abraham
33' [1 - 1] V. Osimhen
78' [1 - 2] Willian

"Leipzig" 0 - 2 "Lyon"
11' [0 - 1] M. Depay
65' [0 - 2] M. Terier

"Valencia" 0 - 3 "Ajax"
8' [0 - 1] H. Ziyech
34' [0 - 2] Q. Promes
67' [0 - 3] D. van de Beek

"Zenit" 3 - 1 "Benfica"
22' [1 - 0] A. Dziuba
70' [2 - 0] R. Dias (į savus vartus)
78' [3 - 0] S. Azmoun
85' [3 - 1] R. De Tomas