Lemiamą sezono dalį dainaviečiai pradėjo pergale Telšiuose

Penktadienį Alytaus DFK „Dainavos“ svečiavosi Telšiuose, kur po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į Pirmos lygos batalijas ir 22 turo rungtynėse susitiko su vietos „Džiugo“ vienuolike. Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nepaliko jokių vilčių tiesioginiams konkurentams dėl medalių ir išsivežė pergalę rezultatu 3:0.

Nuo pat rungtynių pradžios ant Telšių miesto stadiono vejos užvirė tikra kova, tačiau pagrindiniai įvykiai klostėsi antroje mačo pusėje.

Antrasis dvikovos kėlinys priklausė dainaviečiams. Donato Vencevičiaus auklėtiniai pasižymėjo tris kartus ir nesulaukė jokio atsako.

Pirmasis „Dainavą“ į priekį debiutiniu įvarčiu išvedė legionierius iš Sakartvelo Mindia Shkubuliani. Saugas 57 susitikimo minutę pasinaudojo palankia situacija „Džiugo“ baudos aikštelėje ir nuginklavo šeimininkų vartininką.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, dainaviečių uždirbtą 11 metrų baudinį 82 minutę sėkmingai realizavo jau 11 įvarčių savo sąskaitoje turintis kolumbietis Sebastian Vasquez.

Galutinį tašką dvikovoje padėjo alytiškis Titas Vitukynas, kuris jau per teisėjo pridėtą laiką pergudravo žemaičių gynėjus ir perkėlė kamuolį per „Džiugo“ vartininką. Vartuose atsidūręs kamuolys užfiksavo įtikinamą Alytaus „Dainavos“ pergalę rezultatu – 3:0!

Iškovoję 11-ąją pergalę alytiškiai su 38 taškais pakilo į 5-ąją turnyro lentelės vietą ir dar labiau paaštrino kovą dėl aukščiausių pozicijų.

Artimiausias rungtynes DFK „Dainava“ žais antradienį, kuomet namuose priims Kauno NFA ekipą. Mačo Alytaus miesto centriniame stadione pradžia – 18:30 val.

Telšių „Džiugas“ – Alytaus „Dainava“ 0:3 (0:0)
Telšių miesto stadionas, 600 žiūrovų
Teisėjai: Š. Tamulynas, A. Šeškus, G. Arakelian
Įvarčiai: 57′ M. Shkubuliani, 82′ (iš 11 m.b.) S. Vasquez, 90+3′ T. Vitukynas (Dainava)

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, B. Spietinis, O. Lukošiūnas, V. Kudryk, M. Shkubuliani, T. Bučma (70′ R. Banevičius), M. Vasiliauskas, P. Golubickas, T. Vitukynas, S. Vasquez, I. Baranauskas.
Atsarginiai: L. Marcinkevičius, E. Puzakinas, N. Labukas, A. Žigas.